Kategorie D10C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:32:00 51321 Hájková Lenka KYL 0050 C 6 = 10:36:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 10 = 10:40:00 neregistro

Kategorie D10N

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    75 m,  5 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:33:00 ? Čížová Iveta AOP C 7 = 10:37:00 neregistro 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 11 = 10:41:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 15 = 10:45:00

Kategorie D12C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   100 m,  7 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428290 Vývodová Jana MOV 9852 C 8 = 10:38:00 neregistro 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 C 10 = 10:40:00 neregistro ? Svačinková Kateřina VRB C 12 = 10:42:00 neregistro 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 14 = 10:44:00 428262 Hulenková Nikola MOV 9851 C 16 = 10:46:00 ......................... VAK C 18 = 10:48:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 C 20 = 10:50:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 22 = 10:52:00 neregistro 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 24 = 10:54:00 neregistro

Kategorie D14C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   105 m,  7 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 16 = 10:46:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 18 = 10:48:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 20 = 10:50:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 22 = 10:52:00 ......................... VAK C 24 = 10:54:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 26 = 10:56:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 C 28 = 10:58:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 C 30 = 11:00:00 neregistro 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 C 32 = 11:02:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 34 = 11:04:00

Kategorie D16C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   180 m,  9 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232144 Chudová Nela VRB 9472 C 7 = 10:37:00 neregistro 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 11 = 10:41:00 49462 Svobodová Radka AOP 9452 C 15 = 10:45:00 neregistro 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 19 = 10:49:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 23 = 10:53:00 49327 Haltofová Eva VRB 9499 C 27 = 10:57:00 neregistro 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 31 = 11:01:00 ......................... VAK C 35 = 11:05:00

Kategorie D18C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   200 m, 11 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 41 = 11:11:00 ? Kajzarová Jana VRB 9399 C 43 = 11:13:00 neregistro ? Nováková Anežka AOV 9251 C 45 = 11:15:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 C 47 = 11:17:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 51 = 11:21:00 ? Jarošová Ludmila VRB 9350 C 53 = 11:23:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 55 = 11:25:00 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 57 = 11:27:00 51464 Domčíková Radka MOV 9251 C 59 = 11:29:00 neregistro 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 C 61 = 11:31:00 232105 Slezáková Pavla VRB 9371 C 63 = 11:33:00 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 65 = 11:35:00

Kategorie D21C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   240 m, 15 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 10:36:00 49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C 8 = 10:38:00 995815 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 10 = 10:40:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 R 12 = 10:42:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 14 = 10:44:00 neregistro 362806 Byrdova Urszula BSR C 16 = 10:46:00 neregistro ......................... VAK C 18 = 10:48:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 20 = 10:50:00 49323 Tkadlečková Hana OOP 8151 C 22 = 10:52:00 neregistro 614154 Šmajstrlová Hana TBM 8954 C 24 = 10:54:00 neregistro 49336 Šumšalová Kristýna ODR 8550 C 26 = 10:56:00 5591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 28 = 10:58:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00

Kategorie D35C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   170 m, 10 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:35:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 8 = 10:38:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 11 = 10:41:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 14 = 10:44:00 neregistro ? Mielcová Elena AOV 6951 C 17 = 10:47:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 20 = 10:50:00 ......................... VAK C 23 = 10:53:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 26 = 10:56:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 29 = 10:59:00 ......................... VAK C 32 = 11:02:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 35 = 11:05:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 38 = 11:08:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 41 = 11:11:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 44 = 11:14:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 47 = 11:17:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 50 = 11:20:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 53 = 11:23:00 neregistro 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 56 = 11:26:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 59 = 11:29:00 ......................... VAK C 62 = 11:32:00

Kategorie D45C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   155 m,  9 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 52 = 11:22:00 ......................... VAK C 54 = 11:24:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 56 = 11:26:00

Kategorie D55C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   125 m,  9 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 24 = 10:54:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 28 = 10:58:00 ......................... VAK C 32 = 11:02:00

Kategorie H10C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49396 Filipek Sebastián TRI 0002 C 19 = 10:49:00 neregistro 428266 Mikula Josef MOV 0001 C 23 = 10:53:00 neregistro 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 27 = 10:57:00 438642 Kokrda Matyáš SOP 0001 C 31 = 11:01:00 neregistro ......................... VAK C 35 = 11:05:00

Kategorie H10N

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    75 m,  5 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
420413 Agel Nikolas MOV C 38 = 11:08:00 neregistro 51376 Adámek Vojtěch MOV 0102 C 40 = 11:10:00 neregistro 52956 Mielec Radomír AOV 0301 C 42 = 11:12:00 neregistro 51174 Hulenka Lukáš MOV 0101 C 44 = 11:14:00 neregistro 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 46 = 11:16:00 428205 Kubíček David MOV 0003 C 48 = 11:18:00 neregistro 416213 Buryan Patrik MOV C 50 = 11:20:00 neregistro

Kategorie H12C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   100 m,  6 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8657 Lysek Filip TRI 9901 C 9 = 10:39:00 neregistro 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 11 = 10:41:00 428272 Kaňák Michal BFM 9901 C 13 = 10:43:00 neregistro 436421 Míček Filip MOV 9802 C 15 = 10:45:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 17 = 10:47:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 C 19 = 10:49:00 ......................... VAK C 21 = 10:51:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 23 = 10:53:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 25 = 10:55:00 428283 Pytel Jan BFM 9806 C 27 = 10:57:00 neregistro 436420 Filek Radek MOV 9901 C 29 = 10:59:00 neregistro 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 31 = 11:01:00

Kategorie H14C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   125 m,  9 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416148 Němec Tomáš ODR 9600 C 36 = 11:06:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 C 38 = 11:08:00 8727 Svoboda František SOP 9601 C 40 = 11:10:00 ......................... VAK C 42 = 11:12:00 428235 Žíla Jakub MOV 9502 C 44 = 11:14:00 neregistro 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 46 = 11:16:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 48 = 11:18:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 50 = 11:20:00 428227 Padrta Pavel MOV 9701 C 52 = 11:22:00

Kategorie H16C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   185 m, 10 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52999 Míček Dominik MOV 9501 B 39 = 11:09:00 416147 Kubíček Tomáš ODR 9400 C 41 = 11:11:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 43 = 11:13:00 416146 Šmaus David ODR 9401 C 45 = 11:15:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 C 47 = 11:17:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 B 49 = 11:19:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 51 = 11:21:00 ......................... VAK C 53 = 11:23:00

Kategorie H18C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   220 m, 13 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 56 = 11:26:00 ......................... VAK C 58 = 11:28:00 ? Juřík Jiří VRB 9303 C 60 = 11:30:00 neregistro 361828 Mielnik Lukasz UKS C 62 = 11:32:00 neregistro 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 64 = 11:34:00

Kategorie H21C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   285 m, 19 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49380 Pavlačka František ODR 8600 C 5 = 10:35:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 7 = 10:37:00 neregistro 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 9 = 10:39:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 11 = 10:41:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 13 = 10:43:00 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 15 = 10:45:00 52292 Myslivec Jiří TRI 7801 C 17 = 10:47:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 19 = 10:49:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 21 = 10:51:00 ......................... VAK C 23 = 10:53:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 25 = 10:55:00 53723 Kalina Tomáš TBM 8505 C 27 = 10:57:00 352303 Slivečka Jan VOV 8901 C 29 = 10:59:00 neregistro 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 31 = 11:01:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B 33 = 11:03:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 35 = 11:05:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 37 = 11:07:00 8769 Szturc Jan TRC 9003 B 39 = 11:09:00 ......................... VAK C 41 = 11:11:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 43 = 11:13:00 neregistro 52935 Sochor Jan HAV 8801 C 45 = 11:15:00 8661 Gazda Viktor TRI 9203 B 47 = 11:17:00 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 49 = 11:19:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 51 = 11:21:00 neregistro 51317 Navrátil Marek KYL 7100 C 53 = 11:23:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 55 = 11:25:00 49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 57 = 11:27:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 59 = 11:29:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 61 = 11:31:00 neregistro 416126 Kantor Ondřej TRI 9103 A 63 = 11:33:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 65 = 11:35:00 neregistro ......................... VAK C 67 = 11:37:00

Kategorie H35C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   250 m, 15 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
303932 Krhut Libor HAV 6302 C 33 = 11:03:00 ......................... VAK C 35 = 11:05:00 301252 Polák Petr SOP 7003 C 37 = 11:07:00 neregistro 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 39 = 11:09:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 41 = 11:11:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 43 = 11:13:00 ......................... VAK C 45 = 11:15:00 8785 Szturc Radek TRC 6800 C 47 = 11:17:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 51 = 11:21:00 49482 Bernatík Aleš SFM 7201 C 53 = 11:23:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 55 = 11:25:00 515066 VÉBR Radek HAV 7103 C 57 = 11:27:00 neregistro 428775 Badarycz Piotr NER C 59 = 11:29:00 neregistro ......................... VAK C 61 = 11:31:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 63 = 11:33:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 65 = 11:35:00 361830 Mastela Rafal UKS C 67 = 11:37:00 neregistro 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 69 = 11:39:00 ......................... VAK C 71 = 11:41:00

Kategorie H45C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   180 m, 14 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49321 Tkadleček Milan OOP 5600 C 41 = 11:11:00 neregistro 52622 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 43 = 11:13:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 45 = 11:15:00 neregistro ......................... VAK C 47 = 11:17:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 49 = 11:19:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 51 = 11:21:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 53 = 11:23:00 8038 Javorka Karel NJC C 55 = 11:25:00 neregistro 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 57 = 11:27:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 59 = 11:29:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 61 = 11:31:00

Kategorie H55C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   155 m, 10 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:40:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 14 = 10:44:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 18 = 10:48:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 22 = 10:52:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 26 = 10:56:00 ? PUŠČIZNA Rostislav HAV 5400 C 30 = 11:00:00 neregistro 44760 Pietrzykowski Wladyslaw BSR C 34 = 11:04:00 neregistro 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 38 = 11:08:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 42 = 11:12:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 46 = 11:16:00

Kategorie H65C

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   100 m,  9 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 4 = 10:34:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 8 = 10:38:00 ......................... VAK C 12 = 10:42:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 16 = 10:46:00 52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 20 = 10:50:00

Kategorie HDR

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    75 m,  6 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 434589 Austera Filip NER C 0 = 10:30:00 neregistro 515035 Austerová Andrea NER C 0 = 10:30:00 neregistro 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 0 = 10:30:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Buryan Jan MOV C 0 = 10:30:00 neregistro 49382 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 0 = 10:30:00 ? Dostálová Adéla ODR C 0 = 10:30:00 neregistro ? Dostálová Ema ODR C 0 = 10:30:00 neregistro 53180 Haltof Adam TRI 0300 C 0 = 10:30:00 neregistro 49322 Haltofová Dana TRI 0151 C 0 = 10:30:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 0 = 10:30:00 neregistro 515141 Hájková Lucie KYL 0350 C 0 = 10:30:00 51173 Jan Vidlák MOV 0000 C 0 = 10:30:00 neregistro 411772 Jelínek Jakub AOP C 0 = 10:30:00 neregistro 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 10:30:00 neregistro 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Navrátil Jan ODR C 0 = 10:30:00 neregistro ? Navrátil Samuel KYL C 0 = 10:30:00 neregistro ? Navrátilová Alice ODR C 0 = 10:30:00 neregistro 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 10:30:00 neregistro 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 0 = 10:30:00 52294 Tomanek Lukáš STE 0502 C 0 = 10:30:00 neregistro

Kategorie P3

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    90 m,  8 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 38 = 11:08:00 8714 Glabazňová Vendula AOP C 40 = 11:10:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 11:12:00 8660 Bruk Slavomír TRI 6800 C 44 = 11:14:00 neregistro ......................... VAK C 46 = 11:16:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 48 = 11:18:00 ......................... VAK C 50 = 11:20:00

Kategorie P5

27.03.2010 1. závod KJŽ - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   190 m, 10 kontrol           tištěno 26.03.2010    2:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 27 = 10:57:00 ? Gřešková Jana NER C 29 = 10:59:00 neregistro 53751 Javorka Lukáš NJC C 31 = 11:01:00 neregistro 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 33 = 11:03:00 ......................... VAK C 35 = 11:05:00 361829 Kowalkowski Piotr UKS C 37 = 11:07:00 neregistro 5594 Javorková Katka NJC C 39 = 11:09:00 neregistro ? Vlachová Marcela NER C 41 = 11:11:00 neregistro 53755 Javorková Petra NJC C 43 = 11:13:00 neregistro 515407 Hájková Jitka KYL 7150 C 45 = 11:15:00 49495 Zelenák Zbyňek ODR 8000 C 47 = 11:17:00 ......................... VAK C 49 = 11:19:00