Kategorie D10C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:11:00 416126 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 13 = 11:13:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 15 = 11:15:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 17 = 11:17:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 19 = 11:19:00 49475 Leciánová Veronika OOP 0050 C 21 = 11:21:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 25 = 11:25:00

Kategorie D10N

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 2 = 11:02:00 53756 Černá Aneta HNJ 0151 C 4 = 11:04:00 neregistro 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 6 = 11:06:00 49319 Bilková Kateřina TRI 0252 C 8 = 11:08:00 ......................... VAK C 10 = 11:10:00

Kategorie D12C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 11:32:00 410791 Baborová Karolína BFM 9952 C 34 = 11:34:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 C 36 = 11:36:00 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 38 = 11:38:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 C 40 = 11:40:00 49381 Foltýnová Klára TRI 0051 C 42 = 11:42:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 44 = 11:44:00 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 46 = 11:46:00 8664 Foltýnová Markéta TRI 0050 C 48 = 11:48:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00

Kategorie D14C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 6 = 11:06:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 B 8 = 11:08:00 436926 Svačinková Kateřina VRB C 10 = 11:10:00 neregistro 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 12 = 11:12:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A 14 = 11:14:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 16 = 11:16:00 ......................... VAK C 18 = 11:18:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 B 20 = 11:20:00 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 C 22 = 11:22:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 B 24 = 11:24:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 26 = 11:26:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 28 = 11:28:00 428262 Hulenková Nikola MOV 9851 C 30 = 11:30:00

Kategorie D16C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8653 Sabelová Markéta TRI 9656 B 5 = 11:05:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 7 = 11:07:00 ......................... VAK C 9 = 11:09:00 301253 Fukalová Martina AOV 9550 B 11 = 11:11:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 13 = 11:13:00

Kategorie D18C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301328 Kajzarová Jana VRB 9399 C 45 = 11:45:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 B 47 = 11:47:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 49 = 11:49:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 A 51 = 11:51:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 53 = 11:53:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 A 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00

Kategorie D20C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 66 = 12:06:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 68 = 12:08:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 72 = 12:12:00

Kategorie D21C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 11:07:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 9 = 11:09:00 49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 C 11 = 11:11:00 49312 Latochová Kateřina TRI 8850 C 13 = 11:13:00 553449 Machútová Lucie PHK 8851 C 15 = 11:15:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 17 = 11:17:00 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 19 = 11:19:00 995815 Hrouzová Pavlína OOP 8559 C 21 = 11:21:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 23 = 11:23:00 49343 Zelenáková Kateřina ODR 8450 C 25 = 11:25:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 27 = 11:27:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 29 = 11:29:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00

Kategorie D35C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 11:06:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 8 = 11:08:00 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 10 = 11:10:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 12 = 11:12:00 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 14 = 11:14:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 16 = 11:16:00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 18 = 11:18:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 20 = 11:20:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 22 = 11:22:00 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 24 = 11:24:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 26 = 11:26:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 28 = 11:28:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 30 = 11:30:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 32 = 11:32:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 34 = 11:34:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 36 = 11:36:00 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 38 = 11:38:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 40 = 11:40:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 42 = 11:42:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 48 = 11:48:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 50 = 11:50:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 52 = 11:52:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 54 = 11:54:00

Kategorie D45C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 11:25:00 416091 Hudzieczková Danuta KVS 5751 C 27 = 11:27:00 51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 29 = 11:29:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 31 = 11:31:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00 51528 Kaločová Helena KVS 6151 C 35 = 11:35:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 37 = 11:37:00 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 39 = 11:39:00

Kategorie D55C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 42 = 11:42:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 44 = 11:44:00 8882 Vlachová Renata VOV 4450 C 46 = 11:46:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 48 = 11:48:00 53686 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 50 = 11:50:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 54 = 11:54:00 53332 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 56 = 11:56:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00

Kategorie ČEZA

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00

Kategorie ČEZB

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00

Kategorie ČEZC

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00

Kategorie H10C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 11:35:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C 37 = 11:37:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 39 = 11:39:00 428235 Adámek Vojtěch MOV 0102 C 41 = 11:41:00 52999 Hulenka Lukáš MOV 0101 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00

Kategorie H10N

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52990 Fajkoš Lubomír MOV 0304 C 30 = 11:30:00 neregistro 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 32 = 11:32:00 411772 Jelínek Jan AOP 0101 C 34 = 11:34:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 36 = 11:36:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 38 = 11:38:00 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 410792 Babor Dominik BFM 0102 C 44 = 11:44:00 416204 Buryan Jan MOV 0400 C 46 = 11:46:00 52955 Hrubý Martin AOV 0201 C 48 = 11:48:00 51316 Valík Adam AOP 0301 C 50 = 11:50:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 52 = 11:52:00

Kategorie H12C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 11:20:00 49355 Holesz Sebastián TRI 9902 B 22 = 11:22:00 416200 Buryan Patrik MOV 0005 C 24 = 11:24:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 26 = 11:26:00 438642 Kokrda Matyáš SOP 0001 C 28 = 11:28:00 49468 Kubina Dominik BFM 9904 C 30 = 11:30:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 32 = 11:32:00 49327 Bilko Jiří TRI 0001 C 34 = 11:34:00 53004 Pavlíček Patrik MOV 0002 C 36 = 11:36:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 38 = 11:38:00 428272 Kaňak Michal BFM 9901 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 49396 Filipek Sebastián TRI 0002 B 44 = 11:44:00 49453 Blabla Daniel BFM 0003 C 46 = 11:46:00 2027244 Kubíček David MOV 0003 C 48 = 11:48:00 neregistro 428283 Skotnica Vojtěch BFM 9906 B 50 = 11:50:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 B 52 = 11:52:00 49377 Sikora Jakub TRI 0003 C 54 = 11:54:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 56 = 11:56:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 58 = 11:58:00 428266 Mikula Josef MOV 0001 C 60 = 12:00:00 49454 Paláček Karel BFM 0002 C 62 = 12:02:00 ......................... VAK C 64 = 12:04:00

Kategorie H14C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49360 Madzia Martin TRI 9705 B 8 = 11:08:00 436421 Míček Filip MOV 9802 B 10 = 11:10:00 428271 Lepík Marek BFM 9803 C 12 = 11:12:00 ......................... VAK C 14 = 11:14:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 16 = 11:16:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 18 = 11:18:00 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 20 = 11:20:00 428221 Mikula Luboš MOV 9702 C 22 = 11:22:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 24 = 11:24:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00

Kategorie H16C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 45 = 11:45:00 ? Vojtěch Matuš VRB C 47 = 11:47:00 neregistro 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 53 = 11:53:00 887629 Vébr Dominik HAV 9404 B 55 = 11:55:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 57 = 11:57:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 59 = 11:59:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 61 = 12:01:00

Kategorie H18C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 49 = 11:49:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 51 = 11:51:00 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 53 = 11:53:00 331185 Kudělásek Jan SOP 9304 C 55 = 11:55:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 C 57 = 11:57:00 232165 Juřík Jiří VRB 9303 C 59 = 11:59:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 61 = 12:01:00 ......................... VAK C 63 = 12:03:00

Kategorie H20C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 11:40:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 49456 Volný Tomáš BFM 9202 C 46 = 11:46:00 neregistro

Kategorie H21C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 16 = 11:16:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 18 = 11:18:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 20 = 11:20:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 22 = 11:22:00 49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 24 = 11:24:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 26 = 11:26:00 49474 Sklenář Jan AOP 8701 C 28 = 11:28:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 30 = 11:30:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 32 = 11:32:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 34 = 11:34:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 36 = 11:36:00 ? Zeman Radek NER 0016 C 38 = 11:38:00 neregistro 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 49442 Sebera Josef SFM 8301 C 44 = 11:44:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 46 = 11:46:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 48 = 11:48:00 886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C 50 = 11:50:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 52 = 11:52:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 54 = 11:54:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 56 = 11:56:00 51936 Kulíšek Tomáš HOB 7101 C 58 = 11:58:00 2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 60 = 12:00:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 62 = 12:02:00 515116 Navrátil Marek KYL 7100 C 64 = 12:04:00 neregistro 51932 Klech Richard VRB 7201 C 66 = 12:06:00 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 68 = 12:08:00 ......................... VAK C 70 = 12:10:00

Kategorie H35C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 11:13:00 53790 Zajíc Karel HNJ 7103 C 15 = 11:15:00 neregistro 361945 Hrubý Miroslav AOV 7301 C 17 = 11:17:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 19 = 11:19:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 21 = 11:21:00 301252 Polák Petr SOP 7004 C 23 = 11:23:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 25 = 11:25:00 ? Mynář Oldřich NER 0018 C 27 = 11:27:00 neregistro 428300 Řeha Tomáš BFM 6702 C 29 = 11:29:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 31 = 11:31:00 202813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 33 = 11:33:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 35 = 11:35:00 8785 Szturc Radek TRC 6800 C 37 = 11:37:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 39 = 11:39:00 53787 Mička Jiří HNJ 6501 C 41 = 11:41:00 neregistro 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 43 = 11:43:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 45 = 11:45:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 47 = 11:47:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 53 = 11:53:00 neregistro 8814 Říman Petr HAV 6709 C 55 = 11:55:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 57 = 11:57:00 ? Melčák Tomáš NER 0017 C 59 = 11:59:00 neregistro 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 61 = 12:01:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 63 = 12:03:00 443071 Geryk Jiří HNJ 7401 C 65 = 12:05:00 neregistro 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 67 = 12:07:00 253120 KADĚRA Pavel HAV 7100 C 69 = 12:09:00 neregistro ......................... VAK C 71 = 12:11:00

Kategorie H45C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 3 = 11:03:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 5 = 11:05:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 7 = 11:07:00 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 9 = 11:09:00 ? Mizera Ladislav ROV 5301 C 11 = 11:11:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 13 = 11:13:00 49897 Kadaňka Jiří ROV 6001 C 15 = 11:15:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 17 = 11:17:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 19 = 11:19:00 8657 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 21 = 11:21:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 23 = 11:23:00 8788 Trojek Jakub TRC 6400 C 25 = 11:25:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 29 = 11:29:00 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 31 = 11:31:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 33 = 11:33:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 35 = 11:35:00 53698 Kaloč Vítězslav KVS 5904 C 37 = 11:37:00 8811 Pavelek Luděk AOP 5801 C 39 = 11:39:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 41 = 11:41:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 43 = 11:43:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 45 = 11:45:00 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 47 = 11:47:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 49 = 11:49:00 49384 Foltýn Jiří TRI 6400 C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00

Kategorie H55C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 9 = 11:09:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 11 = 11:11:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 13 = 11:13:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 15 = 11:15:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 17 = 11:17:00 336759 PUŠČIZNA Rostislav HAV 5400 C 19 = 11:19:00 neregistro 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 21 = 11:21:00 53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 23 = 11:23:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 25 = 11:25:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 27 = 11:27:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 29 = 11:29:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 31 = 11:31:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 33 = 11:33:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 35 = 11:35:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 37 = 11:37:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00

Kategorie H65C

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 7 = 11:07:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 9 = 11:09:00

Kategorie HDR

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 2027246 Adámková Zuzana MOV 0351 C 0 = 11:00:00 8760 Bialožyt Marek TRI 0301 C 0 = 11:00:00 52290 Borunský Matěj AOP C 0 = 11:00:00 neregistro 49382 Cienciala Filip TRI 0600 C 0 = 11:00:00 49395 Ciencialová Daniela TRI 0254 C 0 = 11:00:00 ? Golik Vojtěch TRI 0302 C 0 = 11:00:00 neregistro 49322 Haltofová Dana TRI 0151 C 0 = 11:00:00 49461 Hlavačka Thomas BFM 0301 C 0 = 11:00:00 neregistro 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 0 = 11:00:00 ? Jelínek Jakub AOP 0601 C 0 = 11:00:00 8670 Kantorová Anna TRI 0352 C 0 = 11:00:00 49496 Kaňáková Valentýna BFM 0451 C 0 = 11:00:00 neregistro 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 11:00:00 232166 Kotůlková Renata AOP 0451 C 0 = 11:00:00 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 11:00:00 neregistro 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 0 = 11:00:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 C 0 = 11:00:00 51317 Navrátil Sam KYL 0500 C 0 = 11:00:00 neregistro 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 53802 Slívová Anna JZL 05 C 0 = 11:00:00 neregistro 8810 Stoklasa Jakub AOP 0302 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Vavroš Aleksandra TRI 0152 C 0 = 11:00:00 416124 Walaská Klára TRI C 0 = 11:00:00 neregistro 442846 Škovroňová Alexandra NER 0007 C 0 = 11:00:00 neregistro 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 11:00:00

Kategorie P3

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 442889 Škovroňová Anežkka NER 0005 C 3 = 11:03:00 neregistro 426342 Srubková Andrea BFM 9452 C 5 = 11:05:00 neregistro 8084 Klimčík Štěpán HNJ 0001 C 7 = 11:07:00 neregistro 52986 Kočí Jana AOP 8850 C 9 = 11:09:00 53789 Beseda Jiří NER 0014 C 11 = 11:11:00 neregistro 52942 Šrubařová Aneta LOV 8251 C 13 = 11:13:00 49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 15 = 11:15:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 442880 Škovroňová Hana NER 0006 C 19 = 11:19:00 neregistro 49462 Svobodová Mariana BFM 6752 C 21 = 11:21:00 neregistro 52785 Vývodová Zuzana MOV 7053 C 23 = 11:23:00 neregistro 361970 Erben Martin SOP 9001 C 25 = 11:25:00 neregistro 442854 Škovroňová Antonie NER 0004 C 27 = 11:27:00 neregistro ......................... VAK C 29 = 11:29:00 49451 Skurková Vendula BFM 9353 C 31 = 11:31:00 896971 VÉBROVÁ Šárka HAV 0000 C 33 = 11:33:00 410370 Reisigová Jana CHT 6652 C 35 = 11:35:00 53755 Javorková Petra NER 0012 C 37 = 11:37:00 neregistro 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 39 = 11:39:00 neregistro ......................... VAK C 41 = 11:41:00 426344 Babor Mojmír BFM 7401 C 43 = 11:43:00 neregistro 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 A 45 = 11:45:00 436921 Svačinková Jitka VRB C 47 = 11:47:00 neregistro ? Chappel Gary NER 0001 C 49 = 11:49:00 neregistro 53753 Řehula Vladimír HNJ 0002 C 51 = 11:51:00 neregistro 418625 Pavelková Ema AOP 0051 C 53 = 11:53:00 53754 Obšivač Matěj NER 0015 C 55 = 11:55:00 neregistro 410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 59 = 11:59:00

Kategorie P5

17.04.2011 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 15.04.2011   22:09

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Farníková Hedvika NER 0003 C 2 = 11:02:00 neregistro ......................... VAK C 4 = 11:04:00 ? Gřešková Jana NER 0002 C 6 = 11:06:00 neregistro 5594 Javorková Katka NER 0011 C 8 = 11:08:00 neregistro ......................... VAK C 10 = 11:10:00 8043 Minarčík Tomáš NER 0010 C 12 = 11:12:00 neregistro ......................... VAK C 14 = 11:14:00 ? Ticháček Jan NER 0020 C 16 = 11:16:00 neregistro 53792 Přecechtílek Dan HNJ 0004 C 18 = 11:18:00 neregistro ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ? Nevi Jak se jmenuje NER 0019 C 22 = 11:22:00 neregistro 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 24 = 11:24:00 53751 Javorka Lukáš NER 0013 C 26 = 11:26:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 11:28:00