RSS na
Příspěvky
Komentáře

Kalendář událostí

Měsíc: Rok:
« předchozí Září 2018 další »
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
          1
2
3
4
* Tělocvična ZŠ SrbskáTělocvična ZŠ Srbská

Čas: 16.30

Od 16.30 hod do 18.00 hod v Bělském lese, s centrem v tělocvičně ZŠ Ostrava-Výškovice, Srbská 450/2 Sraz od 16.15 do 16.25 hod u zadních dveří do tělocvičny, od nově oploceného volejbalového hřiště

5
6
* Mapový trénink SKOB FMMapový trénink SKOB FM

Čas: 16.30

od 16.30 hod (do 17.30 je možno startovat) na mapě Zámrklí (byl na ní 29.4.2018 uspořádán 5.JKŽ a pořádal ho – stejně jako trénink - SK OB Frýdek – Místek (BFM), centrum na parkovišti u opuštěné hospody mezi Fryčovicemi a Chlebovicemi u staré cesty

7
8
* OŽ AOPOŽ AOP

Čas: 12.00

Deštné Jakartovice klasika přihlášky do 2.9.2018

9
* OŽ AOPOŽ AOP

Čas: 10.00

Deštné Jakartovice krátká trať přihlášky do 2.9.2018

10
* VV SKOBVV SKOB

Čas: 17.00

Tesino

11
* Tělocvična ZŠ SrbskáTělocvična ZŠ Srbská

Čas: 16.30

Od 16.30 hod do 18.00 hod v Bělském lese, s centrem v tělocvičně ZŠ Ostrava-Výškovice, Srbská 450/2 Sraz od 16.15 do 16.25 hod u zadních dveří do tělocvičny, od nově oploceného volejbalového hřiště

12
13
* Mapový trénink SkalkaMapový trénink Skalka

Bude upřesněno

14
15
* Veteraniáda KONVeteraniáda KON

Čas: 12.00

Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál klasika přihlášky do 3.9.2018

16
* Veteraniáda finále KONVeteraniáda finále KON

Čas: 9.30

Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál klasika přihlášky do 3.9.2018

17
18
* Tělocvična ZŠ SrbskáTělocvična ZŠ Srbská

Čas: 16.30

Od 16.30 hod do 18.00 hod v Bělském lese, s centrem v tělocvičně ZŠ Ostrava-Výškovice, Srbská 450/2 Sraz od 16.15 do 16.25 hod u zadních dveří do tělocvičny, od nově oploceného volejbalového hřiště

19
20
21
22
* OŽ MOVOŽ MOV

Čas: 10.00

Pořádáme závod krátká trať Restaurace u Žaby, Děhylov

* OŽ MOVOŽ MOV

Čas: 14.30

Pořádáme závod sprint Hlučín

23
24
25
* Tělocvična ZŠ SrbskáTělocvična ZŠ Srbská

Čas: 16.30

Od 16.30 hod do 18.00 hod v Bělském lese, s centrem v tělocvičně ZŠ Ostrava-Výškovice, Srbská 450/2 Sraz od 16.15 do 16.25 hod u zadních dveří do tělocvičny, od nově oploceného volejbalového hřiště

26
27
28
* MR sprintových štafetMR sprintových štafet

Čas: 14.00

sprintové štafety Zlín, Jižní svahy přihlášky do 16.9.2016

29
* ČP štafetČP štafet

Čas: 11.00

štafety Zlín přihlášky do 16.9.2018

30
* ČP štafetČP štafet

Čas: 10.00

štafety Fryšták přihlášky do 16.9.2018

Klíč kategorie
 Jiné běžecké závody
 Jiné sportovní akce
 Kulturní akce
 Schůze VV SK OB
 Trénink SKOB Ostrava
 Závody OB
 Závody SZL

Komentáře jsou uzavřeny.