RSS na
Příspěvky
Komentáře

Letos se několik členů MOV účastnilo závodů Kwak Czech O-tour. Jednalo se o více etapový závod rozdělený do třech termínů ve velmi zajímavých lokalitách. V březnu jsme se podívali k Plzni, v létě jsme se snažili udržet tempo se světovou špičkou ve skalách na Kokořínsku a koncem října jsme závodili na Šumavě pod Boubínem.

Zapojme se společně příští rok v co největším počtu a buďme součástí tohoto jedinečného orienťáckého klání!

Je možné se přihlásit na celý seriál, nebo jen na jednotlivé etapy. Každý závodník podle umístění v závodech dostává body, které se sčítají do klubové soutěže. Na konci celého seriálu jsou oceněny kluby s nejvyšším počtem bodů. Například letos se Runnařům z Frýdku-Místku podařilo obsadit celkové 6. místo a porazit tak i silné české kluby.

Příští rok se O-tour koná v těchto lokalitách:

24.3. zábavní park Mirakulum 2x sprint

3. – 7. 7. Plzeň a okolí spojeno s MS juniorů, 4 lesní disciplíny

26. – 28. 10. bude zveřejněno 23. 11.

Přihlášky si každý řeší sám (popř. napište, přihlásíme vás). Termín spuštění přihlášek je 23. 11. 2023 v 20:24 hod, tak pojďme do toho!

Více info na: https://o-tour.cz/

Neméně zajímavou akcí je štafetový závod pořádaný pravidelně v lednu v Dubňanech pod názvem Krátký den.

Soutěží se v sedmičlenných družstvech, složených z min. 3 žen. Start je 13. 1. 2024 ve 14:00. Podle výkonnosti závodníků běží poslední 2 – 4 úseky ve tmě s čelovkami.

Už po několikáté se Krátkého dne účastní i naši dorostenci. Zkusíme postavit ještě jednu štafetu a odběhnout všech 7 úseků za světla? 🙂

Kdo bude mít zájem Krátkého dne se zúčastnit, odpovídejte na tento email nejpozději do 29. 11. (přihlášky jsou do 30. 11.).

Více info na: https://kratkyden.zabiny.club/

Zanechte odpověď