RSS na
Příspěvky
Komentáře

SKOB Ostrava pořádá v sobotu dne 4. ledna 2020 každoroční výlet na Pustevny.

Sraz: 4.1.2020 do 08:30 hodin na vlakovém nádraží Ostrava-Vítkovice.

Vlak odjíždí v 08:34 hodin, příjezd do Frenštátu pod Radhoštěm v 09:33 hodin a dále linkovým autobusem do Trojanovic-Ráztoky.

Zpět odjezd vlakem v 18:01 hodin z Kunčic pod Ondřejníkem,

Příjezd v 18:53 hodin zpět na nádraží Ostrava-Vítkovice.

Trasa výletu:

půjdeme z Trojanovic-Ráztoky na Pustevny, pak přes Tanečnici sedlo na Vyrubaninu, poté do Kunčic pod Ondřejníkem do restaurace Koliba Pod Stolovou. V této restauraci bude pro nás připravena zelňačka.

Výlet je organizován jako sportovně-společenská záležitost, je samozřejmě určen i pro rodinné příslušníky, přátele, kamarády.

Výlet se bude konat za každého počasí, v případě extrémně špatného počasí bude změněna trasa.

Každé z dětí, které nebude mít doprovod zákonných zástupců, bude mít batoh, svačinu na celý den, teplý čaj v termosce a teplé oblečení na horskou túru. Kapesné dle vlastních možností a uvážení rodičů.

A teď pozor: pro zájemce o jízdenku budu objednávat hromadnou přepravu osob, tak na můj email zasílejte závazné přihlášky s uvedením počtu osob ( zvlášť děti do 6 let, pak žáci a studenti do 26 let a nakonec starší 26 let). Samozřejmě můžou jet i ti, kteří nebudou ještě rozhodnuti, ale jízdenky si již budou zařizovat sami. A ještě mi připište, kdo má zájem o domácí zelňačku, kterou vaří mí přátelé a zároveň majitelé výše uvedené restaurace, abych jim mohl nahlásit počet.

Termín: 29.12.2019

Přihlášky zasílejte na můj email: stetinsky@email.cz

 Srdečně zvou trenéři Martina, Tomáš a Pavel

Komentáře jsou uzavřeny.