RSS na
Příspěvky
Komentáře

Pozvánka na klubový přebor

Vážení sportovní přátelé, členové klubu, rodiče dětí – nových členů klubu a naši příznivci.

Jako každý rok, tak i letos výbor SK OB Ostrava pořádá pro své členy, příznivce a taky rodiče dětí přebor SK OB Ostrava v OB, spojený i se společenským posezením a konzumací toho co pro vás nachystáme nebo co si i sami budete chtít třeba opéci na ohništi s grilem v OMLaZ..

Přebor klubu, na který Vás srdečně zveme, se koná v sobotu dne 27.10.2018 (den před státním svátkem) a máme pro naše sportovně-společenské setkání pronajatý tradičně areál a zázemí ředitelství Ostravských městských lesů a zeleně, s.r.o., v Ostravě-Zábřehu, A. Brože 2/3124, 700 30 (GPS 49°47’14.550‘‘N, 18°14’36.679‘‘E). V severovýchodní části Bělského lesa.

Sraz: od 11.00 do 11.45 hod, poté odchod na společný start v 12.00 hod.

Možnost převlékání: v šatně  lesní školy v budově ředitelství, kde bude i WC a mytí.

Doprava: pěšky z autobusových zast.  MHD Nám. SNP nebo Hotel Bělský les (asi 800 metrů), autem až přímo do areálu nebo po zaplnění parkoviště v areálu možno parkovat přímo před areálem. Nájezd autem z křižovatky u Dakoty.

Budou připraveny 3kategorie (muži, ženy a děti se začátečníky). Stavitel tratí Milan Svěchota (rozhodčí R1) pro všechny tři kategorie připravil soutěžní lahůdku v podobě hromadného startu spojeného se speciálně bodovaným scorelaufem. Podrobnosti a parametry tratí se dozvíte z rozpisu, který bude vydán nejpozději týden před akcí, včetně termínu a adresy pro přihlášení se na akci. Poslední pokyny pak stavitel řekne až v den přeboru před odchodem na start. Buďte proto prosím dochvilní a kdo budete se chtít zúčastnit, tak přijďte do areálu ve vymezeném čase pro sraz.

Pro nejlepší v každé kategorii (1.-3.místo) budou připraveny drobné cenyúčastnický diplom.

Po sportovní akci bude k dispozici hovězí guláš, pivo. limo, káva, čaj za ceny jen materiálových nákladů, připravené našimi členy. Opékání párků a klobásek, které si přinesete bude možné pod pergolou na zahradě areálu. Při přihlášce uveďte i to zda si objednáváte ten guláš, abychom věděli, kolik ho máme udělat.

Na závěr bude tradiční losování tomboly. Proto prosíme, aby jste s sebou donesli drobný dárek do tomboly, sladkost nebo předmět, který by mohl druhému udělat radost nebo jej potěšit.

Chceme udělat i burzu sportovních věcí a toho co se našlo po námi organizovaných závodech a nikdo se o to nepřihlásil.

Budeme taky diskutovat o končící sezoně a spřádat plány pro sezonu novou.

Na Vaši účast v závodě i účast na posezení s Vámi i nejbližšími rodinnými příslušníky, kteří Vám pomáhají ve Vaší sportovní činnosti nebo Vás jinak podporují v OB se těší

Výkonný výbor SK OB Ostrava

Komentáře jsou uzavřeny.