Kategorie D10C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    75 m,  8 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 10:04:00 420459 Pavlová Eliška MOV 0650 C 6 = 10:06:00 2021377 Polewka Julianna 14P 0650 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 49453 Popieluchová Michaela BFM 0457 C 12 = 10:12:00 neregistro 436421 Štětínská Tereza MOV 0751 C 14 = 10:14:00 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 16 = 10:16:00 49456 Matulová Valérie BFM 0652 C 18 = 10:18:00

Kategorie D10N

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    75 m,  7 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 10:04:00 ? Cudkova Kristyna MOV C 6 = 10:06:00 neregistro ? Cetlová Karolína AOP 0752 C 8 = 10:08:00 49382 Kaufmanová Šárka TRI 0851 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 232251 Pachmannová Iva AOP 0852 C 14 = 10:14:00

Kategorie D12C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    75 m, 10 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 18 = 10:18:00 2091591 Cetlová Magdalena AOP 0552 C 20 = 10:20:00 436422 Švidrnochová Eliška OOP 0451 B 22 = 10:22:00 2102865 Kočarová Marie BFM 0557 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 28 = 10:28:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 B 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 8652 Rybková Vendula TRI 0453 C 34 = 10:34:00 410792 Procnerová Veronika BFM 0453 C 36 = 10:36:00 361953 Pachmannová Katka AOP 0551 C 38 = 10:38:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 B 40 = 10:40:00 410795 Zahradníková Kateřina BFM 0551 C 42 = 10:42:00 49312 Kolarczyková Eliška TRI 0551 C 44 = 10:44:00

Kategorie D14C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   110 m, 12 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49381 Mrózek Teresa TRI 0251 B 46 = 10:46:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 48 = 10:48:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 50 = 10:50:00 49461 Božoňová Vendula BFM 0251 C 52 = 10:52:00 361981 Pachmannová Bára AOP 0351 C 54 = 10:54:00 682424 Polewka Aleksandra 14P 0250 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie D16C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   130 m, 13 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00

Kategorie D18C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   205 m, 14 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 3 = 10:03:00 1998716 Porada Lilianna 12P 9850 C 5 = 10:05:00 2032153 Švidrnochová Lenka SOP 9952 B 7 = 10:07:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 B 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00

Kategorie D21C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   210 m, 17 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 35 = 10:35:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 37 = 10:37:00 9549 Sýkorová Daniela CHC 8851 C 39 = 10:39:00 232527 Hudečková Petra OOP 8252 C 41 = 10:41:00 2080849 Muchová Barbora 6KC 8550 C 43 = 10:43:00 neregistro 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 45 = 10:45:00 2800304 Létalová Soňa SFM 8252 C 47 = 10:47:00 52074 Klapalová Hana VAM 8850 C 49 = 10:49:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 51 = 10:51:00 9454545 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 53 = 10:53:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00

Kategorie D35C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   145 m, 15 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49479 Králová Ivana ODR 7450 C 8 = 10:08:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 10 = 10:10:00 2103790 Vellechová Radka AOV 8050 C 12 = 10:12:00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 14 = 10:14:00 2060211 Švidrnochová Hana OOP 7751 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 2032317 Marszałek Maria 11P 7451 C 20 = 10:20:00 2067389 Slavíková Lenka VRB 7373 C 22 = 10:22:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 24 = 10:24:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 26 = 10:26:00 361977 Pachmannová Hana AOP 7252 C 28 = 10:28:00 49482 Klose Petra SFM 7351 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00

Kategorie D45C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   130 m, 11 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 3 = 10:03:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 5 = 10:05:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 7 = 10:07:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 9 = 10:09:00 515407 Hájková Jitka SOP 7150 C 11 = 10:11:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 13 = 10:13:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 15 = 10:15:00 ? Musial Izabela DXN C 17 = 10:17:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 19 = 10:19:00 2016952 Polewka Beata 14P 7150 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 25 = 10:25:00

Kategorie D55C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení   120 m, 10 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Holasová Dagmara AOP 5351 C 32 = 10:32:00 2021856 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 34 = 10:34:00 52782 Mrkvicová Ludmila ZLH 4950 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 40 = 10:40:00

Kategorie H10C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    75 m,  8 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 32 = 10:32:00 2087705 Chudík Martin BFM 0604 C 34 = 10:34:00 232139 Holas Štěpán AOP 0900 C 36 = 10:36:00 49355 Ryška Matěj TRI 0604 C 38 = 10:38:00 2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 428262 Vojvodík Eduard MOV 0600 C 44 = 10:44:00 428264 Borunský Matěj AOP 0600 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00

Kategorie H10N

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    75 m,  7 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 336733 Novák Richard AOV 0800 C 3 = 10:03:00 49315 Tuharský Tobiáš TRI 0701 C 5 = 10:05:00 428759 Masny Tadeusz 1ZP 0800 C 7 = 10:07:00 53280 Mitrenga Jan TRI 0702 C 9 = 10:09:00 361904 Novák Viktor AOV 0801 C 11 = 10:11:00 307338 Cetl Jan AOP 0902 C 13 = 10:13:00 428288 Špok Petr KRN 0601 C 15 = 10:15:00 428258 Kostka Artur MOV 0901 C 17 = 10:17:00 2067386 Smetana Adam VRB 0800 C 19 = 10:19:00 49468 Popieluch Martin BFM 0801 C 21 = 10:21:00 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 23 = 10:23:00 2102862 Kočara František BFM 0701 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00

Kategorie H12C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    75 m,  9 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 31 = 10:31:00 428271 Bjolek Jan BFM 0601 C 33 = 10:33:00 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 35 = 10:35:00 515500 Novák Igor AOV 0501 C 37 = 10:37:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 B 39 = 10:39:00 49334 Král Jiří ODR 0400 C 41 = 10:41:00 8651 Cieslar Michael TRI 0505 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 2099502 Kirschner Damian TRI 0506 C 47 = 10:47:00 2032319 Marszałek Patryk 11P 0502 C 49 = 10:49:00 8654 Sliz Rostislav TRI 0302 C 51 = 10:51:00 neregistro 426342 Smycek David BFM 0504 C 53 = 10:53:00 neregistro 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 55 = 10:55:00 49356 Vítkovič Patrik TRI 0507 C 57 = 10:57:00 neregistro 416128 Mrózek Pawel TRI 0401 B 59 = 10:59:00

Kategorie H14C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   120 m, 12 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1394741 Sikorski Marcin 47P 0201 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 B 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 10 = 10:10:00 428272 Bjolek Michal BFM 0305 B 12 = 10:12:00 2067396 Matuš Vít VRB 0202 C 14 = 10:14:00 2016961 Kukla Bartosz 14P 0201 C 16 = 10:16:00 2092391 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 18 = 10:18:00 9101677 Haltof Marek TRI 0200 B 20 = 10:20:00 2092364 Peňáz Radek VRB 0313 C 22 = 10:22:00 49357 Matěja Jan ODR 0300 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00

Kategorie H16C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   130 m, 13 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336728 Staněk Ondra HAV 0002 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 1394742 Damian Hyla 47P 0102 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 23 = 10:23:00

Kategorie H18C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   205 m, 14 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232491 Procházka Jakub SOP 9903 B 33 = 10:33:00 2800317 Strakoš Matěj SFM 9901 C 35 = 10:35:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 37 = 10:37:00 8716 Gilík Marek SOP 9904 B 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 B 43 = 10:43:00 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 B 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00

Kategorie H21C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   260 m, 19 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 20 = 10:20:00 2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 22 = 10:22:00 ? Jurek Radim 4EC 8500 C 24 = 10:24:00 neregistro 443092 Frainšic Michal BFM 8303 C 26 = 10:26:00 ? Kuriak Jakub VZA 9301 C 28 = 10:28:00 2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 30 = 10:30:00 1400441 Holas Tomáš AOP 7802 C 32 = 10:32:00 2800327 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 34 = 10:34:00 980372 Peterek Vít AOP 8600 C 36 = 10:36:00 232529 Hudeček Tomáš OOP 8201 C 38 = 10:38:00 7207727 Szabla Rafal 1DP 8800 C 40 = 10:40:00 9670 Klapal Michal VAM 8802 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 361970 Erben Martin SOP 9001 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00

Kategorie H35C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   185 m, 15 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7200335 Blažević Roman LCE 7301 C 31 = 10:31:00 2102544 Gros Petr OOP 7700 C 33 = 10:33:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 35 = 10:35:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 37 = 10:37:00 7863 Tuharský Martin TRI 7702 C 39 = 10:39:00 682655 Borunský Tomáš AOP 7402 C 41 = 10:41:00 4320 Popieluch Michal BFM 7301 C 43 = 10:43:00 neregistro 2032329 Masny Krzysztof 1ZP 7600 C 45 = 10:45:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 47 = 10:47:00 1972223 Porada Robert 12P 7200 C 49 = 10:49:00 502259 Volkov Alexander 38S 8000 C 51 = 10:51:00 2032328 Marszałek Waldemar 11P 7301 C 53 = 10:53:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 55 = 10:55:00 49326 Král Jiří ODR 7300 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00

Kategorie H45C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   160 m, 13 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49455 Kočara Jiří BFM 7001 C 29 = 10:29:00 436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 31 = 10:31:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 33 = 10:33:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 39 = 10:39:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 41 = 10:41:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 43 = 10:43:00 2049558 Ryšavý Jiří OOP 5803 C 45 = 10:45:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 47 = 10:47:00 2056277 Mizera Ladislav ROV 5301 C 49 = 10:49:00 neregistro 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 51 = 10:51:00 2073714 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 53 = 10:53:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 57 = 10:57:00

Kategorie H55C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   145 m, 12 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
412345 Wojarski Krzysztof 42P 6000 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 2096226 Prokop Lubomír TRI 6001 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 14 = 10:14:00 ? Musial Tadeuzs DXN C 16 = 10:16:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 18 = 10:18:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 20 = 10:20:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 22 = 10:22:00 345990 Antoni Szotek 27P 5500 C 24 = 10:24:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 26 = 10:26:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 28 = 10:28:00

Kategorie H65C

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   100 m,  9 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 17 = 10:17:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 19 = 10:19:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 25 = 10:25:00 2102807 Sikora Miroslav BOV 4802 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 8653 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 31 = 10:31:00 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 33 = 10:33:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 35 = 10:35:00 64865 Mrkvica Miroslav ZLH 4600 C 37 = 10:37:00

Kategorie HDR

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    75 m,  8 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = 49492 Bjolek Vojtěch BFM 0901 C 0 = 52290 Borunská Alžběta AOP 0950 C 0 = 52990 Brandštetter Patrik MOV 1000 C 0 = 49322 Bruk Lukáš TRI 0901 C 0 = 49384 Bruk Tomáš TRI 0900 C 0 = 49460 Chudíková Magdalena BFM 1051 C 0 = neregistro 2050482 Dreiseitelová Elen AOV 0850 C 0 = 336755 Fuják Adam HAV 1200 C 0 = ? Gresek Oskar GRE C 0 = neregistro 52996 Horáčková Karolína MOV 1051 C 0 = 232338 Hudečková Adina OOP 1450 C 0 = 232523 Hudečková Stella OOP 1150 C 0 = 1392571 Hyla Natalia 47P 0850 C 0 = 49498 Králová Hedvika ODR 0850 C 0 = 2061826 Létal Jonáš SFM 0901 C 0 = 887002 Marszałek Dawid 11P 0700 C 0 = 338910 Masny Przemyslaw 1ZP 1000 C 0 = 428249 Mihalka Alexandr MOV 0902 C 0 = 436424 Musálková Klára MOV 0750 C 0 = 51952 Peňáz Jan VRB 1111 C 0 = ? Rychtarova Barbora MOV C 0 = neregistro 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 53383 Stříteský Tomáš ZVS 0801 C 0 = 331752 Tesařová Lucie AOP 1451 C 0 = 51372 Vojvodík Rudolf MOV 0800 C 0 = neregistro 502260 Volkova Maja 38S 0950 C 0 = 2102570 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = ? Wolfova Karolina WOL C 0 = neregistro ? Wolfova Nela WOL C 0 = neregistro ? Číhalíková Nikola VRB 0757 C 0 = neregistro

Kategorie P

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    75 m, 10 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = 428300 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 0 = neregistro 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 0 = 49330 Bruk Miroslav TRI 6100 C 0 = neregistro 2067262 Bužek Lubomír BFM 5602 C 0 = neregistro 7862 Bíčánková Jana TRI 7550 C 0 = 52880 Cetl Vladimír OOP 6600 C 0 = 2087708 Chudíková Pavla BFM 7851 C 0 = neregistro 49467 Freith Martin BFM 6801 C 0 = neregistro 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 2035161 Haluzíková Barbora SFM 8651 C 0 = 428248 Herman Jakub KRN 0606 C 0 = 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 0 = 49365 Kaufmanová Iveta TRI 7251 C 0 = 49319 Kaufmanová Martina TRI 7250 C 0 = ? Kratschmerová Jitka VRB 6250 C 0 = neregistro 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 0 = 206365 Matula Pavel BFM 7602 C 0 = neregistro 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 426344 Nováková Lenka BFM 7852 C 0 = neregistro 410791 Popieluchová Ivona BFM 7453 C 0 = neregistro 53673 Sedláková Jarmila KVS 6751 C 0 = 8657 Tuharská Aneta TRI 7751 C 0 = neregistro 887629 Vébr Dominik HAV 9404 C 0 = neregistro 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 0 = 206362 Zahradníková Kateřina BFM 7751 C 0 = neregistro 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 2059752 Řeha Tomáš BFM 6702 C 0 = 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 0 = 2087691 Řeháková Jana BFM 7152 C 0 = neregistro

Kategorie T

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   205 m, 14 kontrol                tištěno 16.09.2016   10:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8664 Kirschner David TRI 7500 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 53294 Ryška Kamil TRI 7800 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 25 = 10:25:00 2035742 Stříteský Tomáš ZVS 7401 C 27 = 10:27:00