Kategorie D10C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    80 m,  9 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 0 = 10:00:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 1 = 10:01:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 2 = 10:02:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 3 = 10:03:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 C 4 = 10:04:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 5 = 10:05:00 446415 Bartošová Anna KSU 0474 C 6 = 10:06:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 7 = 10:07:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 8 = 10:08:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 9 = 10:09:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 10 = 10:10:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 11 = 10:11:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00

Kategorie D10N

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení    80 m,  7 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 2037505 Burak Natalia 48P 0451 C 1 = 10:01:00 neregistro 49454 Zahradníková Kateřina BFM 0551 C 2 = 10:02:00 neregistro 418995 Pieszczeminko Karolina 47P 0451 C 3 = 10:03:00 neregistro 410791 Mílová Klára BFM 0452 C 4 = 10:04:00 neregistro 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 5 = 10:05:00 410792 Procnerová Veronika BFM 0453 C 6 = 10:06:00 neregistro ......................... VAK C 7 = 10:07:00

Kategorie D12C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    75 m, 10 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682424 Polewka Aleksandra 14P 0250 C 0 = 10:00:00 2037510 Ogrodnik Magdalena 48P 0351 C 1 = 10:01:00 neregistro 53003 Šneiderová Daniela ASU 0398 C 2 = 10:02:00 49322 Ciencialová Daniela TRI 0254 C 3 = 10:03:00 1394744 Olesniewicz Nina 47P 0351 C 4 = 10:04:00 neregistro ......................... VAK C 5 = 10:05:00 52520 Vysloužilová Tereza STE 0254 C 6 = 10:06:00 neregistro ? Staňková Monika PLU 0353 C 7 = 10:07:00 2036948 Dammfeld Karolina 48P 0252 C 8 = 10:08:00 neregistro 2032318 Papszun Julia 11P 0350 C 9 = 10:09:00 1603311 Gawlitza Anna 47P 0352 C 10 = 10:10:00 neregistro 428741 Cejmer Wiktoria 48P 0353 C 11 = 10:11:00 neregistro 2035722 Marková Ema STE 0252 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 2036952 Kolakowska Weronika 48P 0352 C 14 = 10:14:00 neregistro 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 C 15 = 10:15:00 53659 Hlupá Petra KSU 0363 C 16 = 10:16:00 neregistro 1394743 Szczuka Martyna 47P 0251 C 17 = 10:17:00 neregistro 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 2016481 Pogoda Kinga 14P 050 C 20 = 10:20:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 21 = 10:21:00 419000 Michna Patrycja 47P 0354 C 22 = 10:22:00 neregistro 428755 Czekala Wiktoria 48P 0253 C 23 = 10:23:00 neregistro 1394740 Winnik Weronika 47P 0353 C 24 = 10:24:00 neregistro 8670 Kantorová Anna TRI 0352 C 25 = 10:25:00 2036954 Szwinge Olivia 48P 0251 C 26 = 10:26:00 neregistro 49319 Bilková Kateřina TRI 0252 C 27 = 10:27:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 28 = 10:28:00 2051531 Hartmannová Anna PLU 0354 C 29 = 10:29:00

Kategorie D14C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    90 m, 10 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428247 Hálková Eliška UOL 0156 B 36 = 10:36:00 2036953 Olesniewicz Karolina 48P 0151 C 37 = 10:37:00 neregistro 301698 Benešová Barbora ASU 0096 C 38 = 10:38:00 neregistro 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 428283 Odleváková Zuzana BFM 0053 C 41 = 10:41:00 neregistro 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 C 42 = 10:42:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 B 43 = 10:43:00 428753 Gidel Zuzanna 48P 0152 C 44 = 10:44:00 neregistro 2035727 Konečná Adéla UOL 0050 C 45 = 10:45:00 52523 Skoupá Vendula STE 0152 C 46 = 10:46:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 47 = 10:47:00 1394737 Sulikowska Weronika 47P 0053 C 48 = 10:48:00 neregistro 2028219 Jurczyk Marta 51P 0050 C 49 = 10:49:00 neregistro 2059750 Svobodová Barbora BFM 0151 C 50 = 10:50:00 1392576 Koltun Maja 47P 0052 C 51 = 10:51:00 neregistro 425583 Poláková Lenka SOP 0151 B 52 = 10:52:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 B 53 = 10:53:00 2032311 Mastela Krystyna 11P 0050 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 49475 Leciánová Veronika OOP 0050 C 56 = 10:56:00 neregistro 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 C 57 = 10:57:00 1394734 Paterok Estera 47P 0051 C 58 = 10:58:00 neregistro ? Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 59 = 10:59:00 neregistro 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 60 = 11:00:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 61 = 11:01:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00

Kategorie D16C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 62 = 11:02:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 B 63 = 11:03:00 1392575 Oleszek Aleksandra 47P 9951 C 64 = 11:04:00 neregistro 52637 Stískalová Eva LOV 9759 C 65 = 11:05:00 neregistro ......................... VAK C 66 = 11:06:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 67 = 11:07:00 1392579 Repak Magdalena 47P 9851 C 68 = 11:08:00 neregistro 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 69 = 11:09:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 70 = 11:10:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 71 = 11:11:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 72 = 11:12:00 2051477 Skoumalová Barbora UOL 9851 C 73 = 11:13:00 1394742 Olesniewicz Pauklina 47P 9853 C 74 = 11:14:00 neregistro 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 B 75 = 11:15:00 1392573 Mikulska Ewelina 47P 9852 C 76 = 11:16:00 neregistro 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 77 = 11:17:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 78 = 11:18:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 79 = 11:19:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 80 = 11:20:00

Kategorie D18C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 10:25:00 2060297 Dosedělová Klára STE 9751 C 26 = 10:26:00 neregistro ? Paličková Agáta UOL 9750 C 27 = 10:27:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 A 28 = 10:28:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 7200369 Hošeková Vanda ASU 9696 C 31 = 10:31:00 neregistro 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 32 = 10:32:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 33 = 10:33:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 C 34 = 10:34:00 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 35 = 10:35:00 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00

Kategorie D20C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení   100 m, 14 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1436949 Haltof Ewa VRB 9499 A 0 = 10:00:00 51909 Galatíková Lucie SBR 9550 C 1 = 10:01:00 neregistro ......................... VAK C 2 = 10:02:00 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 A 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00

Kategorie D21C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení   100 m, 14 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 7202 Staňková Lucie ASU 8756 C 6 = 10:06:00 neregistro 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 7 = 10:07:00 1392574 Kot Oliwia 47P 9151 C 8 = 10:08:00 neregistro 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 13 = 10:13:00 515412 Křečková Lenka ASU 9271 C 14 = 10:14:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 15 = 10:15:00 neregistro ......................... VAK C 16 = 10:16:00 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 19 = 10:19:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 R 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 30 = 10:30:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 31 = 10:31:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 32 = 10:32:00 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 33 = 10:33:00 51568 Košárková Iva AOP 8152 C 34 = 10:34:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 65 = 11:05:00

Kategorie D35C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 38 = 10:38:00 52291 Dreiseitelová Dagmar AOV 7650 C 39 = 10:39:00 neregistro 52952 Zajícová Petra LOV 7351 C 40 = 10:40:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 41 = 10:41:00 2016952 Polewka Beata 14P 7150 C 42 = 10:42:00 52405 Tomášková Radka CEL 7451 C 43 = 10:43:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 46 = 10:46:00 ? Chmelářová Radka 37C 7650 C 47 = 10:47:00 neregistro 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 48 = 10:48:00 neregistro ......................... VAK C 49 = 10:49:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 50 = 10:50:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 51 = 10:51:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 52 = 10:52:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 53 = 10:53:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 56 = 10:56:00 neregistro ......................... VAK C 57 = 10:57:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 60 = 11:00:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 61 = 11:01:00 ? Stryková Vlasta KSU 7667 C 62 = 11:02:00 neregistro 424267 Bogucka Jaroszek anna 42P 7050 C 63 = 11:03:00 neregistro

Kategorie D45C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 81 = 11:21:00 421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 82 = 11:22:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 83 = 11:23:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 84 = 11:24:00 7200270 Denysenko Tamara 38S 6150 C 85 = 11:25:00 neregistro ......................... VAK C 86 = 11:26:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 87 = 11:27:00 ? Binčíková Daniela OOP 6650 C 88 = 11:28:00 neregistro 416220 Miturová Radka MLA 6552 C 89 = 11:29:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 90 = 11:30:00 352310 Žaloudíková Marie KRN 6451 C 91 = 11:31:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 92 = 11:32:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 95 = 11:35:00 ......................... VAK C 96 = 11:36:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 98 = 11:38:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 99 = 11:39:00 2012280 Šmelíková Hana ASU 6999 C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00

Kategorie D55C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení   130 m, 11 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 21 = 10:21:00 neregistro 886619 Wysocka Jolanta 14P 5650 C 22 = 10:22:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 23 = 10:23:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 24 = 10:24:00 neregistro 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00

Kategorie H10C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení    85 m,  9 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:14:00 301567 Tomášek Adam CEL 0400 C 15 = 10:15:00 neregistro 2051471 Kubálek Miroslav NNN 0501 C 16 = 10:16:00 neregistro 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 17 = 10:17:00 ? Hudos Tomáš KSU 0400 C 18 = 10:18:00 neregistro 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 19 = 10:19:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 20 = 10:20:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 21 = 10:21:00 9579 Zrník Tomáš OSN 0606 C 22 = 10:22:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 23 = 10:23:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 24 = 10:24:00 ? Polášek Vít KSU 0402 C 25 = 10:25:00 neregistro

Kategorie H10N

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení    80 m,  7 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00 49360 Kirschner Damian TRI 0506 C 21 = 10:21:00 neregistro 49451 Vojáček Jan BFM 0401 C 22 = 10:22:00 neregistro 49381 Cieslar Michael TRI 0505 C 23 = 10:23:00 428209 Kubiczek Jan BFM 0402 C 24 = 10:24:00 neregistro ? Soldán Robin PLU 0600 C 25 = 10:25:00 49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 28 = 10:28:00 neregistro ......................... VAK C 29 = 10:29:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 30 = 10:30:00 8664 Bujok Adam TRI 0504 C 31 = 10:31:00 neregistro

Kategorie H12C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49489 Broda Aleš SFM 0201 C 64 = 11:04:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 65 = 11:05:00 2036949 Jachec Tomasz 48P 0301 C 66 = 11:06:00 neregistro 53690 Beneš Jan ASU 0249 C 67 = 11:07:00 51316 Valík Adam AOP 0301 C 68 = 11:08:00 8652 Čmiel Thomas Jacob TRI 0202 C 69 = 11:09:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 70 = 11:10:00 2037508 Obstoj Piotr 48P 0201 C 71 = 11:11:00 neregistro 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 72 = 11:12:00 ? Patterman Prokop KSU 0333 C 73 = 11:13:00 neregistro 1394741 Sikorski Marcin 47P 0201 C 74 = 11:14:00 neregistro 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 75 = 11:15:00 426342 Vojáček Tomáš BFM 0201 C 76 = 11:16:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 2032320 Kołeczko Błażej 11P 0200 C 79 = 11:19:00 410174 Čech Vít AOP 0302 C 80 = 11:20:00 ? Chmelář Pavel UOL 0300 C 81 = 11:21:00 neregistro 231357 Minx Oliver JPV 0303 C 82 = 11:22:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 83 = 11:23:00 2058486 Hecl František KSU 0201 C 84 = 11:24:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 86 = 11:26:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 C 87 = 11:27:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 89 = 11:29:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 C 90 = 11:30:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 91 = 11:31:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 C 92 = 11:32:00 2037507 Gidel Samuel 48P 0202 C 93 = 11:33:00 neregistro 49395 Haltof Marek TRI 0200 C 94 = 11:34:00

Kategorie H14C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    95 m, 10 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49377 Sikora Jakub TRI 0003 B 30 = 10:30:00 416213 Buryan Patrik MOV 0005 B 31 = 10:31:00 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 B 32 = 10:32:00 1369369 Byrczek Jan 14P 0000 C 33 = 10:33:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 34 = 10:34:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 35 = 10:35:00 53670 Grulich Ondřej KSU 0049 C 36 = 10:36:00 neregistro 52785 Holuša Václav MOV 0000 C 37 = 10:37:00 neregistro 52549 Kaprál Jan SSU 0000 C 38 = 10:38:00 neregistro ......................... VAK C 39 = 10:39:00 2045211 Dadák Petr JPV 0101 C 40 = 10:40:00 1392571 Hyla Damian 47P 0101 C 41 = 10:41:00 neregistro 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 42 = 10:42:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 43 = 10:43:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 B 44 = 10:44:00 2032315 Kołeczko Bartosz 11P 0000 C 45 = 10:45:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 46 = 10:46:00 2017999 Baron Dawid 14P 000 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 1392586 Obstoj Roman 47P 0001 C 49 = 10:49:00 neregistro ......................... VAK C 50 = 10:50:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 51 = 10:51:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C 52 = 10:52:00 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 B 53 = 10:53:00 2051507 Hartmann Matouš PLU 0101 C 54 = 10:54:00 301562 Tomášek Ondřej CEL 0100 C 55 = 10:55:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 C 56 = 10:56:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 57 = 10:57:00 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 58 = 10:58:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 59 = 10:59:00 ? Chmelář Jan 37C 0100 C 60 = 11:00:00 neregistro ? Halabrín Petr PLU 0100 C 61 = 11:01:00

Kategorie H16C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 0 = 10:00:00 301569 Hubáček Filip CEL 9800 C 1 = 10:01:00 7200370 Chupek Jakub JPV 9911 C 2 = 10:02:00 neregistro 2028220 Jurczyk Maciej 51P 9800 C 3 = 10:03:00 neregistro 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 B 4 = 10:04:00 2069090 Kašpar Petr SSU 9911 B 5 = 10:05:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 6 = 10:06:00 253805 Janečka Viktor JPV 9917 B 7 = 10:07:00 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 8 = 10:08:00 1392590 Bielka Pawel 47P 9801 C 9 = 10:09:00 neregistro 232012 Navrátil Adam TRI 9900 C 10 = 10:10:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 11 = 10:11:00 2051499 Mazanec Jakub UOL 9800 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 C 14 = 10:14:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 B 15 = 10:15:00 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 ? Vostál Dominik UOL 9901 C 18 = 10:18:00 neregistro 1392578 Wrotny Mateusz 47P 9802 C 19 = 10:19:00 neregistro 446436 Gedeon Dominik KSU 9900 C 20 = 10:20:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 21 = 10:21:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 22 = 10:22:00 428754 Jaroszek Jakub 42P 9800 C 23 = 10:23:00 neregistro ......................... VAK C 24 = 10:24:00

Kategorie H18C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   110 m, 15 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446419 Knypl Jaroslav KSU 9707 C 49 = 10:49:00 8727 Svoboda František SOP 9601 C 50 = 10:50:00 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 51 = 10:51:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 52 = 10:52:00 2032325 Pasek Marcin 11P 9600 C 53 = 10:53:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 ? Soldán Martin PLU 9600 C 55 = 10:55:00 neregistro ......................... VAK C 56 = 10:56:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 57 = 10:57:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 58 = 10:58:00 2032321 Borgiel Jarosław 11P 9700 C 59 = 10:59:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00

Kategorie H20C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   150 m, 17 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 0 = 10:00:00 607807 Jaroszek Radosław 42P 9400 C 1 = 10:01:00 neregistro 7698697 Hraboš Matěj ASU 9547 C 2 = 10:02:00 887629 Vébr Dominik HAV 9404 C 3 = 10:03:00 neregistro ......................... VAK C 4 = 10:04:00 9988866 Chmelař Martin ASU 9505 A 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00

Kategorie H21C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   150 m, 17 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8716 Balcar Adam SOP 8710 C 7 = 10:07:00 neregistro 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 8 = 10:08:00 2023963 Preissler Adam HAV 8608 C 9 = 10:09:00 49324 Hruška Pavel SOP 8608 C 10 = 10:10:00 neregistro 1392572 Szpak Michal 47P 9301 C 11 = 10:11:00 neregistro 52464 Štrajt Michal TBM 8903 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 14 = 10:14:00 995859 Hrobař Štěpán ASU 9106 C 15 = 10:15:00 2043891 Jurczyk Tomasz 51P 9400 C 16 = 10:16:00 neregistro 7200365 Sklenář Martin SBR 9501 B 17 = 10:17:00 9200095 Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 C 18 = 10:18:00 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 C 19 = 10:19:00 neregistro 502256 Volkov Oleksandr 38S 8000 C 20 = 10:20:00 neregistro 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 21 = 10:21:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 22 = 10:22:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 23 = 10:23:00 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 24 = 10:24:00 887001 Wojtynek Sebastian 47P 9001 C 25 = 10:25:00 neregistro 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 416509 Thiemel Jiří ASU 8948 C 28 = 10:28:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 29 = 10:29:00 920700 Minář Marek ASU 9444 A 30 = 10:30:00 2035152 Létal Jiří SFM 8202 C 31 = 10:31:00 7210 Khýn Vítězslav ASU 8304 C 32 = 10:32:00 neregistro 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 33 = 10:33:00 887004 Baran Konrad 47P 8901 C 34 = 10:34:00 neregistro ......................... VAK C 35 = 10:35:00 920699 Zbranek Roman ASU 8808 E 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 40 = 10:40:00 7867 Bubela Tomáš KVS 8100 C 41 = 10:41:00 neregistro 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 42 = 10:42:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 43 = 10:43:00 361970 Erben Martin SOP 9001 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 8043 Minarčík Tomáš KRN 8102 C 48 = 10:48:00 neregistro ......................... VAK C 49 = 10:49:00 842659 Parfianowicz Piotr 28P 9400 C 50 = 10:50:00 887003 Szwancarz Grzegorz 47P 9002 C 51 = 10:51:00 neregistro 899030 Anc Kamil 28P 9500 C 52 = 10:52:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 53 = 10:53:00 52487 Stoklasa Bohumil PLU 8417 C 54 = 10:54:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 55 = 10:55:00 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 56 = 10:56:00 52744 Špičák František CEL 5628 C 57 = 10:57:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 58 = 10:58:00 53534 Žaloudík Jiří LOV 8601 C 59 = 10:59:00 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 C 60 = 11:00:00 neregistro 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 61 = 11:01:00 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 62 = 11:02:00 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 63 = 11:03:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 66 = 11:06:00

Kategorie H35C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   110 m, 15 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
303932 Krhut Libor HAV 6302 C 62 = 11:02:00 53787 Mička Jiří NNN 6501 C 63 = 11:03:00 neregistro 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 64 = 11:04:00 515175 Aleš David ASU 7517 C 65 = 11:05:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 66 = 11:06:00 2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 67 = 11:07:00 49312 Cienciala Petr TRI 7600 C 68 = 11:08:00 2032323 Tomanek Artur 11P 7400 C 69 = 11:09:00 ? Melčák Tomáš NNN 7503 C 70 = 11:10:00 neregistro ......................... VAK C 71 = 11:11:00 51912 Vodička Luděk SBR 7705 C 72 = 11:12:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 73 = 11:13:00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 74 = 11:14:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 75 = 11:15:00 2032313 Kołeczko Úukasz 11P 7500 C 76 = 11:16:00 887908 Kolek Petr ASU 7501 C 77 = 11:17:00 neregistro 760226 Zajíc Josef LOV 7601 C 78 = 11:18:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 79 = 11:19:00 7200335 Blaževič Roman LCE 7301 C 80 = 11:20:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 81 = 11:21:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 82 = 11:22:00 neregistro 2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 83 = 11:23:00 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 84 = 11:24:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 85 = 11:25:00 2049564 Marek Antonín STE 7501 C 86 = 11:26:00 neregistro 206365 Míl Petr BFM 7101 C 87 = 11:27:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 88 = 11:28:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 89 = 11:29:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 90 = 11:30:00 51471 Šneider Miroslav ASU 7101 C 91 = 11:31:00 neregistro 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 92 = 11:32:00 neregistro 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 93 = 11:33:00 53790 Zajíc Karel NNN 7103 C 94 = 11:34:00 neregistro 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 95 = 11:35:00 ......................... VAK C 96 = 11:36:00 416576 Chupek Jozef VZA 7108 C 97 = 11:37:00 neregistro 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 98 = 11:38:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 99 = 11:39:00 2032329 Masny Krzysztof 11P 7600 C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00

Kategorie H45C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 61 = 11:01:00 52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 62 = 11:02:00 2023805 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 63 = 11:03:00 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 64 = 11:04:00 52406 Tomášek Jiří CEL 6426 C 65 = 11:05:00 8785 Szturc Radek TRC 6800 C 66 = 11:06:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 67 = 11:07:00 neregistro 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 68 = 11:08:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 69 = 11:09:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 70 = 11:10:00 49415 Binčík Milan OOP 6401 C 71 = 11:11:00 neregistro ? Bednář Karel MOV 6101 C 72 = 11:12:00 neregistro 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 73 = 11:13:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 74 = 11:14:00 neregistro ......................... VAK C 75 = 11:15:00 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 76 = 11:16:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 77 = 11:17:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 80 = 11:20:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 81 = 11:21:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 82 = 11:22:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00 8788 Trojek Jakub TRC 6400 C 84 = 11:24:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 85 = 11:25:00 1394733 Polewski Dariusz 47P 6101 C 86 = 11:26:00 neregistro 2028215 Jurczyk Piotr 51P 6900 C 87 = 11:27:00 neregistro ......................... VAK C 88 = 11:28:00 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 89 = 11:29:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 92 = 11:32:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 93 = 11:33:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 94 = 11:34:00 2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 95 = 11:35:00 neregistro 1394731 Hyjek Adam 47P 6102 C 96 = 11:36:00 neregistro 1966318 Forystek Józef 41P 6601 C 97 = 11:37:00 neregistro 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 98 = 11:38:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 99 = 11:39:00 neregistro 51907 Zítka Jiří SBR 6201 C 100 = 11:40:00 8651 Prokop Lubomír TRI 6001 C 101 = 11:41:00

Kategorie H55C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení   150 m, 12 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 27 = 10:27:00 345990 Antoni Szotek 27P 5500 C 28 = 10:28:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 29 = 10:29:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 30 = 10:30:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 31 = 10:31:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 32 = 10:32:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 33 = 10:33:00 neregistro 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 34 = 10:34:00 222893 Wysocki Andrzej 42P 5100 C 35 = 10:35:00 neregistro 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 36 = 10:36:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 37 = 10:37:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 38 = 10:38:00 neregistro 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 39 = 10:39:00 52531 Albert František OOL 5804 C 40 = 10:40:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 41 = 10:41:00 8783 Stebel Pavel TRC 5800 C 42 = 10:42:00 neregistro 424252 Zdanowicz Jan 14P 1400 C 43 = 10:43:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 44 = 10:44:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 45 = 10:45:00 232614 Herdegen Ondřej BOV 5200 C 46 = 10:46:00 301232 Volný Jiří SOP 5601 C 47 = 10:47:00 52453 Kostka Evžen AOP 5701 C 48 = 10:48:00

Kategorie H65C

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49305 Beneš Karel HAV 4201 C 26 = 10:26:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 29 = 10:29:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 30 = 10:30:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 31 = 10:31:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 32 = 10:32:00 8751 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 33 = 10:33:00 52950 Zajíc Josef LOV 4501 C 34 = 10:34:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00

Kategorie HDR

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení    80 m,  7 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 426344 Adámek Tomáš BFM 0407 C 0 = 10:00:00 neregistro 352303 Ardielli Eva 37C 8450 C 0 = 10:00:00 neregistro 436423 Asztemborská Adélka MOV 0851 C 0 = 10:00:00 neregistro 52645 Beranová Lenka KRN 7656 C 0 = 10:00:00 neregistro 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 0 = 10:00:00 neregistro 49461 Bjolek Jan BFM 0601 C 0 = 10:00:00 neregistro 49491 Blahutová Adéla BFM 0456 C 0 = 10:00:00 neregistro 428744 Burak Lukasz 48P 0601 C 0 = 10:00:00 neregistro 49382 Cienciala Filip TRI 0600 C 0 = 10:00:00 2036951 Dammfeld Adam 48P 0801 C 0 = 10:00:00 neregistro 428227 Danysová Martina NNN 0159 C 0 = 10:00:00 neregistro 428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 0 = 10:00:00 2050482 Dreiseitelová Elen AOV 0850 C 0 = 10:00:00 neregistro 416227 Fišáková Lucie Johanka MLA 0950 C 0 = 10:00:00 53215 Holesz Stanislav TRI 0601 C 0 = 10:00:00 232523 Hudečková Stella OOP 1151 C 0 = 10:00:00 neregistro 412142 Hyla Jakub 47P 0601 C 0 = 10:00:00 neregistro 2020706 Juřeník Jakub MOV 0601 C 0 = 10:00:00 52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 0 = 10:00:00 neregistro 49496 Kaňáková Valentýna BFM 0451 C 0 = 10:00:00 neregistro 2049535 Kopecká Jitka UOL 7750 C 0 = 10:00:00 361817 Kołeczko Maksymilian 11P 0501 C 0 = 10:00:00 49453 Kratochvíl Tobiáš BFM 0409 C 0 = 10:00:00 neregistro 418998 Kubicki Jakub 47P 0401 C 0 = 10:00:00 neregistro 49443 Létalová Soňa SFM 8252 C 0 = 10:00:00 9132 Macek Vojtěch ASU 0808 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Melčák Matěj NNN 0601 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Melčáková Míša NNN 0551 C 0 = 10:00:00 neregistro 52990 Mosler Vítek MOV 0609 C 0 = 10:00:00 neregistro 419002 Mytych Jakub 47P 0402 C 0 = 10:00:00 neregistro 49457 Odlevák Marek BFM 0304 C 0 = 10:00:00 neregistro 52482 Otrubová Karolína KON 0888 C 0 = 10:00:00 neregistro 2021377 Polewka Julianna 14P 0650 C 0 = 10:00:00 428244 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 10:00:00 ? Starostik Jakub UOL 0555 C 0 = 10:00:00 neregistro 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 10:00:00 2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 0 = 10:00:00 neregistro 416124 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 10:00:00 49456 Zajícová Vendula BFM 0351 C 0 = 10:00:00 neregistro 416716 Šneider Kvido ASU C 0 = 10:00:00 neregistro 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 10:00:00 428275 Švidrnochová Nela MOV 0950 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P

29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    90 m, 11 kontrol           tištěno 28.03.2014   12:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 428271 Adámková Simona BFM 9951 C 0 = 10:00:00 neregistro 1703353 Ardielli Jiří 37C 7800 C 0 = 10:00:00 neregistro 336755 Beneš Pavel HAV 6801 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Binčíková Vendula OOP 8850 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Bíčánek Milan TRI 7701 C 0 = 10:00:00 2037504 Dammfeld Iwona 48P 7801 C 0 = 10:00:00 neregistro 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 10:00:00 49467 Freith Martin BFM 6801 C 0 = 10:00:00 neregistro 443071 Geryk Jiří NNN 7401 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Gros Filip OOP 0000 C 0 = 10:00:00 neregistro 352331 Gulas Jan 66C 8000 C 0 = 10:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 10:00:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 0 = 10:00:00 8654 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 10:00:00 neregistro 406938 Herynková Kateřina ASU 0397 C 0 = 10:00:00 neregistro 53001 Hostašová Jana MOV 8552 C 0 = 10:00:00 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 0 = 10:00:00 418996 Jachowicz Aleksandra 47P 9751 C 0 = 10:00:00 neregistro 428272 Kaňák Michal BFM 9901 C 0 = 10:00:00 53792 Klimčík Štěpán NNN 9901 C 0 = 10:00:00 neregistro 336725 Krhutová Lenka HAV 6490 C 0 = 10:00:00 neregistro 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 0 = 10:00:00 neregistro 418987 Kubicki Grzegorz 47P 7801 C 0 = 10:00:00 neregistro 52780 Kuhn Robert MOV 7707 C 0 = 10:00:00 neregistro 887937 Langer Martin LOV 8400 C 0 = 10:00:00 ? Lužný Martin NNN 9808 C 0 = 10:00:00 neregistro 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 10:00:00 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 0 = 10:00:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 0 = 10:00:00 2036950 Oleszek Maciej 48P 7101 C 0 = 10:00:00 neregistro 682624 Olexa Zdeněk BBM 8700 C 0 = 10:00:00 neregistro 418990 Osmann Paulina 47P 9752 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Palova Lenka UOL 2222 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Panová Vendula NNN 8958 C 0 = 10:00:00 neregistro 2051484 Pantálek Jáchym NNN 9701 C 0 = 10:00:00 neregistro 49468 Procner Zdeněk BFM 7401 C 0 = 10:00:00 neregistro 410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 0 = 10:00:00 1403416 Vavřík René LOV 7000 C 0 = 10:00:00 ? Vermirovsky Jiri UOL 5555 C 0 = 10:00:00 neregistro 206362 Zahradníková Kateřina BFM 7751 C 0 = 10:00:00 neregistro 2027210 Zatloukalová Eva SSU 7050 C 0 = 10:00:00 neregistro 52638 Žaloudík Jiří KRN 5809 C 0 = 10:00:00 7201755 Šneiderová Lucie ASU 7498 C 0 = 10:00:00 neregistro 52942 Šrubařová Aneta LOV 8251 C 0 = 10:00:00