11P UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 91) 887002 HDR 11P 0700 Marszałek Dawid ?? = 50.00 Kč ( 93) 2032317 D35C 11P 7451 Marszałek Maria 20.00 = 10:20:00 90.00 Kč ( 1) 2032312 H21C 11P 7300 Mastela Rafal 30.00 = 10:30:00 90.00 Kč ( 90) 2032319 H12C 11P 0502 Marszałek Patryk 49.00 = 10:49:00 40.00 Kč ( 92) 2032328 H35C 11P 7301 Marszałek Waldemar 53.00 = 10:53:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

12P UKS Reflex Rybnik

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 135) 1998716 D18C 12P 9850 Porada Lilianna 5.00 = 10:05:00 0.00 Kč ( 134) 1972223 H35C 12P 7200 Porada Robert 49.00 = 10:49:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

14P UKS Kometa Gliwice

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191) 2021377 D10C 14P 0650 Polewka Julianna 8.00 = 10:08:00 40.00 Kč ( 190) 2016961 H14C 14P 0201 Kukla Bartosz 16.00 = 10:16:00 50.00 Kč ( 192) 2016952 D45C 14P 7150 Polewka Beata 21.00 = 10:21:00 90.00 Kč ( 193) 682424 D14C 14P 0250 Polewka Aleksandra 56.00 = 10:56:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 230.00 Kč

1DP indywidualnie

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 158) 7207727 H21C 1DP 8800 Szabla Rafal 40.00 = 10:40:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

1ZP KOS Owsiszcze

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 51) 338910 HDR 1ZP 1000 Masny Przemyslaw ?? = 50.00 Kč ( 59) 428759 H10N 1ZP 0800 Masny Tadeusz 7.00 = 10:07:00 40.00 Kč ( 50) 2032329 H35C 1ZP 7600 Masny Krzysztof 45.00 = 10:45:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

27P ATZ Racibórz

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 213) 345990 H55C 27P 5500 Antoni Szotek 24.00 = 10:24:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

38S VZA Žilina

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 201) 502260 HDR 38S 0950 Volkova Maja ?? = 50.00 Kč ( 200) 2111798 H10C 38S 0700 Volkov Maksym 40.00 = 10:40:00 40.00 Kč ( 199) 502259 H35C 38S 8000 Volkov Alexander 51.00 = 10:51:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

42P Team360

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 154) 412345 H55C 42P 6000 Wojarski Krzysztof 6.00 = 10:06:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

47P LUKS Azymek Zdzieszowice

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 220) 1392571 HDR 47P 0850 Hyla Natalia ?? = 50.00 Kč ( 219) 1394741 H14C 47P 0201 Sikorski Marcin 2.00 = 10:02:00 50.00 Kč ( 218) 1394742 H16C 47P 0102 Damian Hyla 19.00 = 10:19:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

4EC Frenštát pod Radhoštěm

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 202) ? H21C 4EC 8500 Jurek Radim 24.00 = 10:24:00 90.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

6KC Neregistrovaný

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 2080849 D21C 6KC 8550 Muchová Barbora 43.00 = 10:43:00 90.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

ADA OOB Spartak Adamov

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 52669 H55C ADA 5506 Jelínek Roman 14.00 = 10:14:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

AOP Orientační Běh Opava

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 35) 331752 HDR AOP 1451 Tesařová Lucie ?? = 50.00 Kč ( 142) 52290 HDR AOP 0950 Borunská Alžběta ?? = 50.00 Kč ( 58) ? D10N AOP 0752 Cetlová Karolína 8.00 = 10:08:00 40.00 Kč ( 60) 307338 H10N AOP 0902 Cetl Jan 13.00 = 10:13:00 40.00 Kč ( 49) 51190 D35C AOP 7853 Holasová Šarka 14.00 = 10:14:00 90.00 Kč ( 149) 232251 D10N AOP 0852 Pachmannová Iva 14.00 = 10:14:00 40.00 Kč ( 55) 2091591 D12C AOP 0552 Cetlová Magdalena 20.00 = 10:20:00 40.00 Kč ( 47) 51195 D12C AOP 0651 Holasová Barbora 28.00 = 10:28:00 40.00 Kč ( 150) 361977 D35C AOP 7252 Pachmannová Hana 28.00 = 10:28:00 90.00 Kč ( 46) 1400441 H21C AOP 7802 Holas Tomáš 32.00 = 10:32:00 90.00 Kč ( 255) ? D55C AOP 5351 Holasová Dagmara 32.00 = 10:32:00 90.00 Kč ( 34) 352349 H45C AOP 6702 Tesař Jiří 33.00 = 10:33:00 90.00 Kč ( 48) 232139 H10C AOP 0900 Holas Štěpán 36.00 = 10:36:00 40.00 Kč ( 223) 980372 H21C AOP 8600 Peterek Vít 36.00 = 10:36:00 90.00 Kč ( 148) 361953 D12C AOP 0551 Pachmannová Katka 38.00 = 10:38:00 40.00 Kč ( 140) 682655 H35C AOP 7402 Borunský Tomáš 41.00 = 10:41:00 90.00 Kč ( 141) 428264 H10C AOP 0600 Borunský Matěj 46.00 = 10:46:00 40.00 Kč ( 194) 52295 D21C AOP 7251 Kašparová Šárka 51.00 = 10:51:00 90.00 Kč ( 147) 361981 D14C AOP 0351 Pachmannová Bára 54.00 = 10:54:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1190.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 56) 2050482 HDR AOV 0850 Dreiseitelová Elen ?? = 50.00 Kč ( 224) 336733 H10N AOV 0800 Novák Richard 3.00 = 10:03:00 80.00 Kč ( 221) 896961 D45C AOV 6951 Mielcová Elena 5.00 = 10:05:00 90.00 Kč ( 222) 920660 H14C AOV 0301 Mielec Radomír 6.00 = 10:06:00 50.00 Kč ( 225) 361904 H10N AOV 0801 Novák Viktor 11.00 = 10:11:00 80.00 Kč ( 157) 2103790 D35C AOV 8050 Vellechová Radka 12.00 = 10:12:00 90.00 Kč ( 71) 232136 D35C AOV 7051 Fukalová Radmila 24.00 = 10:24:00 90.00 Kč ( 226) 515500 H12C AOV 0501 Novák Igor 37.00 = 10:37:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 610.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 98) 428300 P BFM 7601 Bjolek Lukáš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 101) 49492 HDR BFM 0901 Bjolek Vojtěch ?? = 50.00 Kč ( 107) 410794 P BFM 7151 Řehová Renata ?? = 50.00 Kč ( 109) 2059752 P BFM 6702 Řeha Tomáš ?? = 50.00 Kč ( 111) 426344 P BFM 7852 Nováková Lenka ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 112) 410791 P BFM 7453 Popieluchová Ivona ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 113) 2067262 P BFM 5602 Bužek Lubomír ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 119) 206362 P BFM 7751 Zahradníková Kateřina ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 120) 49467 P BFM 6801 Freith Martin ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 122) 49460 HDR BFM 1051 Chudíková Magdalena ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 123) 2087708 P BFM 7851 Chudíková Pavla ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 124) 2087691 P BFM 7152 Řeháková Jana ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 126) 206365 P BFM 7602 Matula Pavel ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 99) 428272 H14C BFM 0305 Bjolek Michal 12.00 = 10:12:00 50.00 Kč ( 234) 49453 D10C BFM 0457 Popieluchová Michaela 12.00 = 10:12:00 40.00 Kč neregistrovaný ( 125) 49456 D10C BFM 0652 Matulová Valérie 18.00 = 10:18:00 40.00 Kč ( 104) 49468 H10N BFM 0801 Popieluch Martin 21.00 = 10:21:00 40.00 Kč ( 172) 2102865 D12C BFM 0557 Kočarová Marie 24.00 = 10:24:00 40.00 Kč ( 171) 2102862 H10N BFM 0701 Kočara František 25.00 = 10:25:00 40.00 Kč ( 108) 443092 H21C BFM 8303 Frainšic Michal 26.00 = 10:26:00 90.00 Kč ( 110) 49457 H55C BFM 5701 Mutina Vlastimil 28.00 = 10:28:00 90.00 Kč ( 173) 49455 H45C BFM 7001 Kočara Jiří 29.00 = 10:29:00 90.00 Kč ( 100) 428271 H12C BFM 0601 Bjolek Jan 33.00 = 10:33:00 40.00 Kč ( 121) 2087705 H10C BFM 0604 Chudík Martin 34.00 = 10:34:00 40.00 Kč ( 115) 410792 D12C BFM 0453 Procnerová Veronika 36.00 = 10:36:00 40.00 Kč ( 127) 2059751 H45C BFM 6701 Svoboda Martin 39.00 = 10:39:00 90.00 Kč ( 116) 410795 D12C BFM 0551 Zahradníková Kateřina 42.00 = 10:42:00 40.00 Kč ( 114) 4320 H35C BFM 7301 Popieluch Michal 43.00 = 10:43:00 90.00 Kč neregistrovaný ( 118) 428209 H18C BFM 9804 Božoň Radek 43.00 = 10:43:00 90.00 Kč ( 117) 49461 D14C BFM 0251 Božoňová Vendula 52.00 = 10:52:00 50.00 Kč ( 106) 426342 H12C BFM 0504 Smycek David 53.00 = 10:53:00 40.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 1690.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 151) 51370 H65C BOV 4901 Dvořák Vlastimil 21.00 = 10:21:00 90.00 Kč ( 176) 2102807 H65C BOV 4802 Sikora Miroslav 27.00 = 10:27:00 90.00 Kč ( 155) 2060210 H65C BOV 4403 Vlach Oldřich 33.00 = 10:33:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

CHC K.O.B. Choceň

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152) 9549 D21C CHC 8851 Sýkorová Daniela 39.00 = 10:39:00 90.00 Kč ( 153) 9563 H21C CHC 8601 Sýkora Bohumil 46.00 = 10:46:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

DXN DXN Tychy

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 276) ? H55C DXN Musial Tadeuzs 16.00 = 10:16:00 90.00 Kč ( 252) ? D45C DXN Musial Izabela 17.00 = 10:17:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

GRE Greskovi

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 284) ? HDR GRE Gresek Oskar ?? = 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

HAV OB Havířov

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) 336755 HDR HAV 1200 Fuják Adam ?? = 50.00 Kč ( 207) 887629 P HAV 9404 Vébr Dominik ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 209) 896971 P HAV 7050 Vébrová Šárka ?? = 50.00 Kč ( 229) 49428 D45C HAV 7051 Kaděrová Barbora 7.00 = 10:07:00 180.00 Kč ( 208) 515058 H14C HAV 0200 Vébr Tomáš 10.00 = 10:10:00 50.00 Kč ( 228) 336728 H16C HAV 0002 Staněk Ondra 15.00 = 10:15:00 180.00 Kč ( 198) 49305 H65C HAV 4201 Beneš Karel 19.00 = 10:19:00 90.00 Kč ( 227) 301297 H16C HAV 0000 Kaděra Vojta 23.00 = 10:23:00 180.00 Kč ( 133) 52943 D45C HAV 6250 Sochorová Hana 25.00 = 10:25:00 90.00 Kč ( 206) 515066 H45C HAV 7103 Vébr Radek 35.00 = 10:35:00 90.00 Kč ( 247) 49408 D21C HAV 8550 Fujáková Katka 35.00 = 10:35:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1190.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156) 416088 H45C HLV 4801 Peška Antonín 57.00 = 10:57:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

KAR SK Karlovice

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 102) 51950 H65C KAR 5001 Pospíšil Karel 17.00 = 10:17:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 66) 428248 P KRN 0606 Herman Jakub ?? = 50.00 Kč ( 212) 52627 P KRN 8383 Jiříčková Bětka ?? = 50.00 Kč ( 61) 428288 H10N KRN 0601 Špok Petr 15.00 = 10:15:00 40.00 Kč ( 143) 1400404 D10C KRN 0757 Rychlá Karolína 16.00 = 10:16:00 40.00 Kč ( 211) 52625 H35C KRN 8100 Hrouza Jan 35.00 = 10:35:00 90.00 Kč ( 144) 995815 D21C KRN 8559 Rychlá Pavlína 45.00 = 10:45:00 90.00 Kč ( 53) 9454545 D21C KRN 8353 Sukeníková Zuzana 53.00 = 10:53:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 205) 53673 P KVS 6751 Sedláková Jarmila ?? = 50.00 Kč ( 204) 2021856 D55C KVS 5651 Trávníčková Jitka 34.00 = 10:34:00 90.00 Kč ( 203) 2021855 H45C KVS 6501 Černík Milan 43.00 = 10:43:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 230.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 170) 7200335 H35C LCE 7301 Blažević Roman 31.00 = 10:31:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 52) 436424 HDR MOV 0750 Musálková Klára ?? = 50.00 Kč ( 68) 52990 HDR MOV 1000 Brandštetter Patrik ?? = 50.00 Kč ( 69) 52996 HDR MOV 1051 Horáčková Karolína ?? = 50.00 Kč ( 70) 428249 HDR MOV 0902 Mihalka Alexandr ?? = 50.00 Kč ( 103) 51372 HDR MOV 0800 Vojvodík Rudolf ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 281) ? HDR MOV Rychtarova Barbora ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 65) 420459 D10C MOV 0650 Pavlová Eliška 6.00 = 10:06:00 40.00 Kč ( 231) ? D10N MOV Cudkova Kristyna 6.00 = 10:06:00 40.00 Kč neregistrovaný ( 33) 436421 D10C MOV 0751 Štětínská Tereza 14.00 = 10:14:00 40.00 Kč ( 94) 428258 H10N MOV 0901 Kostka Artur 17.00 = 10:17:00 40.00 Kč ( 37) 428262 H10C MOV 0600 Vojvodík Eduard 44.00 = 10:44:00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

ODR SKOB Odry

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 39) 331055 P ODR 6100 Šauman Petr ?? = 50.00 Kč ( 161) 49498 HDR ODR 0850 Králová Hedvika ?? = 50.00 Kč ( 163) 49479 D35C ODR 7450 Králová Ivana 8.00 = 10:08:00 90.00 Kč ( 160) 49357 H14C ODR 0300 Matěja Jan 24.00 = 10:24:00 50.00 Kč ( 40) 52756 H35C ODR 7101 Rigó Marek 37.00 = 10:37:00 90.00 Kč ( 159) 49334 H12C ODR 0400 Král Jiří 41.00 = 10:41:00 40.00 Kč ( 162) 49326 H35C ODR 7300 Král Jiří 57.00 = 10:57:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

OOP TJ Opava

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 54) 52880 P OOP 6600 Cetl Vladimír ?? = 50.00 Kč ( 97) 49472 P OOP 7453 Leciánová Vanda ?? = 50.00 Kč ( 129) 232338 HDR OOP 1450 Hudečková Adina ?? = 50.00 Kč ( 130) 232523 HDR OOP 1150 Hudečková Stella ?? = 50.00 Kč ( 85) 52767 D45C OOP 6750 Kociánová Eva 9.00 = 10:09:00 90.00 Kč ( 138) 2060211 D35C OOP 7751 Švidrnochová Hana 16.00 = 10:16:00 90.00 Kč ( 84) 49416 H55C OOP 5302 Rychlý Miloš 18.00 = 10:18:00 90.00 Kč ( 96) 49476 H55C OOP 6100 Lecián Oldřich 22.00 = 10:22:00 90.00 Kč ( 137) 436422 D12C OOP 0451 Švidrnochová Eliška 22.00 = 10:22:00 40.00 Kč ( 139) 2102544 H35C OOP 7700 Gros Petr 33.00 = 10:33:00 90.00 Kč ( 132) 49301 H65C OOP 5001 Ševčík Břetislav 35.00 = 10:35:00 90.00 Kč ( 128) 232529 H21C OOP 8201 Hudeček Tomáš 38.00 = 10:38:00 90.00 Kč ( 131) 232527 D21C OOP 8252 Hudečková Petra 41.00 = 10:41:00 90.00 Kč ( 136) 2049558 H45C OOP 5803 Ryšavý Jiří 45.00 = 10:45:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

ROV OK Zubří

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 314) 2056277 H45C ROV 5301 Mizera Ladislav 49.00 = 10:49:00 90.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 181) 49489 P SFM 0201 Broda Aleš ?? = 50.00 Kč ( 184) 2061826 HDR SFM 0901 Létal Jonáš ?? = 50.00 Kč ( 186) 2035161 P SFM 8651 Haluzíková Barbora ?? = 50.00 Kč ( 182) 49441 D45C SFM 7152 Brodová Gabriela 13.00 = 10:13:00 90.00 Kč ( 180) 49487 D45C SFM 7151 Bernatíková Šárka 19.00 = 10:19:00 90.00 Kč ( 185) 2023814 H21C SFM 8303 Koťátko Aleš 22.00 = 10:22:00 90.00 Kč ( 187) 49482 D35C SFM 7351 Klose Petra 30.00 = 10:30:00 90.00 Kč ( 179) 2800327 H21C SFM 9801 Bernatík Lukáš 34.00 = 10:34:00 90.00 Kč ( 188) 2800317 H18C SFM 9901 Strakoš Matěj 35.00 = 10:35:00 90.00 Kč ( 177) 2023813 H35C SFM 7201 Bernatík Aleš 47.00 = 10:47:00 90.00 Kč ( 183) 2800304 D21C SFM 8252 Létalová Soňa 47.00 = 10:47:00 90.00 Kč ( 178) 49450 D14C SFM 0251 Bernatíková Hana 48.00 = 10:48:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217) 2032153 D18C SOP 9952 Švidrnochová Lenka 7.00 = 10:07:00 90.00 Kč ( 74) 433097 D35C SOP 7351 Procházková Martina 10.00 = 10:10:00 90.00 Kč ( 45) 515407 D45C SOP 7150 Hájková Jitka 11.00 = 10:11:00 90.00 Kč ( 72) 434592 H55C SOP 5702 Vašek Rudolf 20.00 = 10:20:00 90.00 Kč ( 75) 8725 H21C SOP 9301 Pospíšil Petr 20.00 = 10:20:00 90.00 Kč ( 73) 53420 H55C SOP 5102 Malysa Ján 26.00 = 10:26:00 90.00 Kč ( 80) 232491 H18C SOP 9903 Procházka Jakub 33.00 = 10:33:00 90.00 Kč ( 78) 49388 D21C SOP 8852 Válková Zuzana 37.00 = 10:37:00 90.00 Kč ( 76) 8716 H18C SOP 9904 Gilík Marek 39.00 = 10:39:00 90.00 Kč ( 41) 446344 D55C SOP 4851 Suchánková Libuše 40.00 = 10:40:00 90.00 Kč ( 81) 361970 H21C SOP 9001 Erben Martin 50.00 = 10:50:00 90.00 Kč ( 38) 49350 H45C SOP 6201 Bačo Lubomír 51.00 = 10:51:00 90.00 Kč ( 79) 52765 H35C SOP 7811 Válka Jan 55.00 = 10:55:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 1170.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 15) 2102570 HDR TRI 0950 Walaská Klára ?? = 50.00 Kč ( 21) 49365 P TRI 7251 Kaufmanová Iveta ?? = 50.00 Kč ( 22) 49400 P TRI 7050 Haltofová Marie ?? = 50.00 Kč ( 26) 7862 P TRI 7550 Bíčánková Jana ?? = 50.00 Kč ( 27) 8657 P TRI 7751 Tuharská Aneta ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 28) 49319 P TRI 7250 Kaufmanová Martina ?? = 50.00 Kč ( 31) 53176 P TRI 7350 Mrozková Olga ?? = 50.00 Kč ( 43) 49384 HDR TRI 0900 Bruk Tomáš ?? = 50.00 Kč ( 44) 49322 HDR TRI 0901 Bruk Lukáš ?? = 50.00 Kč ( 67) 49330 P TRI 6100 Bruk Miroslav ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 23) 8659 D45C TRI 6450 Jastrzembská Jarmila 3.00 = 10:03:00 90.00 Kč ( 63) 49315 H10N TRI 0701 Tuharský Tobiáš 5.00 = 10:05:00 40.00 Kč ( 64) 53280 H10N TRI 0702 Mitrenga Jan 9.00 = 10:09:00 40.00 Kč ( 210) 49360 D18C TRI 0150 Warcopová Kateřina 9.00 = 10:09:00 90.00 Kč ( 42) 2096226 H55C TRI 6001 Prokop Lubomír 10.00 = 10:10:00 90.00 Kč ( 57) 49382 D10N TRI 0851 Kaufmanová Šárka 10.00 = 10:10:00 40.00 Kč ( 77) 2073677 D45C TRI 6850 Argalášová Gabriela 15.00 = 10:15:00 90.00 Kč ( 29) 8664 T TRI 7500 Kirschner David 17.00 = 10:17:00 90.00 Kč ( 2) 9101677 H14C TRI 0200 Haltof Marek 20.00 = 10:20:00 50.00 Kč ( 19) 53294 T TRI 7800 Ryška Kamil 21.00 = 10:21:00 90.00 Kč ( 62) 8663 H10N TRI 0700 Bičánek Vít 23.00 = 10:23:00 40.00 Kč ( 30) 8660 T TRI 7400 Haltof Petr 25.00 = 10:25:00 90.00 Kč ( 5) 416126 D12C TRI 0450 Bruková Petra 30.00 = 10:30:00 40.00 Kč ( 8) 49341 H12C TRI 0502 Bíčánek Jan 31.00 = 10:31:00 40.00 Kč ( 16) 8653 H65C TRI 3700 Opletal Jaroslav 31.00 = 10:31:00 90.00 Kč ( 175) 52289 H10C TRI 0602 Kaufman Jan 32.00 = 10:32:00 40.00 Kč ( 9) 8652 D12C TRI 0453 Rybková Vendula 34.00 = 10:34:00 40.00 Kč ( 11) 49327 H12C TRI 0503 Damek Ondřej 35.00 = 10:35:00 40.00 Kč ( 17) 416125 H18C TRI 9900 Navrátil Adam 37.00 = 10:37:00 90.00 Kč ( 14) 49355 H10C TRI 0604 Ryška Matěj 38.00 = 10:38:00 40.00 Kč ( 20) 7863 H35C TRI 7702 Tuharský Martin 39.00 = 10:39:00 90.00 Kč ( 230) 7200590 H12C TRI 0400 Kovařík Tomáš 39.00 = 10:39:00 80.00 Kč ( 6) 8658 D12C TRI 0451 Haltofová Romana 40.00 = 10:40:00 40.00 Kč ( 25) 8655 H45C TRI 6601 Navrátil Rostislav 41.00 = 10:41:00 90.00 Kč ( 12) 8651 H12C TRI 0505 Cieslar Michael 43.00 = 10:43:00 40.00 Kč ( 10) 49312 D12C TRI 0551 Kolarczyková Eliška 44.00 = 10:44:00 40.00 Kč ( 267) 7202876 H18C TRI 0100 Tuharský Erik 45.00 = 10:45:00 90.00 Kč ( 32) 49381 D14C TRI 0251 Mrózek Teresa 46.00 = 10:46:00 50.00 Kč ( 13) 2099502 H12C TRI 0506 Kirschner Damian 47.00 = 10:47:00 40.00 Kč ( 24) 49378 H45C TRI 6800 Bruk Slavomír 47.00 = 10:47:00 90.00 Kč ( 3) 53178 D14C TRI 0250 Navrátilová Adéla 50.00 = 10:50:00 50.00 Kč ( 261) 8654 H12C TRI 0302 Sliz Rostislav 51.00 = 10:51:00 40.00 Kč neregistrovaný ( 82) 2073714 H45C TRI 6202 Argaláš Jaroslav 53.00 = 10:53:00 90.00 Kč ( 7) 49396 H12C TRI 0501 Sikora Matěj 55.00 = 10:55:00 40.00 Kč ( 18) 8667 D21C TRI 9756 Kovářová Tereza 55.00 = 10:55:00 90.00 Kč ( 36) 49356 H12C TRI 0507 Vítkovič Patrik 57.00 = 10:57:00 40.00 Kč neregistrovaný ( 4) 416128 H12C TRI 0401 Mrózek Pawel 59.00 = 10:59:00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 2800.00 Kč

UOL SOB Olomouc

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 174) 52440 H65C UOL 5101 Jadviščok Ladislav 25.00 = 10:25:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

VAM OOB Vamberk

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 214) 9670 H21C VAM 8802 Klapal Michal 42.00 = 10:42:00 90.00 Kč ( 215) 52074 D21C VAM 8850 Klapalová Hana 49.00 = 10:49:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 51952 HDR VRB 1111 Peňáz Jan ?? = 50.00 Kč ( 165) 232194 HDR VRB 0505 Slavík Ondřej ?? = 50.00 Kč ( 197) ? P VRB 6250 Kratschmerová Jitka ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 216) ? HDR VRB 0757 Číhalíková Nikola ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 167) 436926 D18C VRB 9899 Svačinková Kateřina 3.00 = 10:03:00 90.00 Kč ( 196) 2067396 H14C VRB 0202 Matuš Vít 14.00 = 10:14:00 50.00 Kč ( 87) 2092391 H14C VRB 0303 Peňáz Vojtěch 18.00 = 10:18:00 50.00 Kč ( 195) 2067386 H10N VRB 0800 Smetana Adam 19.00 = 10:19:00 40.00 Kč ( 86) 2092364 H14C VRB 0313 Peňáz Radek 22.00 = 10:22:00 50.00 Kč ( 164) 2067389 D35C VRB 7373 Slavíková Lenka 22.00 = 10:22:00 90.00 Kč ( 169) 436921 D35C VRB 7777 Svačinková Jitka 26.00 = 10:26:00 90.00 Kč ( 168) 436923 H45C VRB 6808 Slavík Tomáš 31.00 = 10:31:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 750.00 Kč

VZA Slávia ŽU Žilina

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 270) ? H21C VZA 9301 Kuriak Jakub 28.00 = 10:28:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 90.00 Kč

WOL Wolfovi

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 282) ? HDR WOL Wolfova Karolina ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 283) ? HDR WOL Wolfova Nela ?? = 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 146) 52782 D55C ZLH 4950 Mrkvicová Ludmila 36.00 = 10:36:00 90.00 Kč ( 145) 64865 H65C ZLH 4600 Mrkvica Miroslav 37.00 = 10:37:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

17.09.2016 Oblastní žebříček MOV-kratka dopoledne - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 285) 53383 HDR ZVS 0801 Stříteský Tomáš ?? = 50.00 Kč ( 313) 2035742 T ZVS 7401 Stříteský Tomáš 27.00 = 10:27:00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč