RSS na
Příspěvky
Komentáře
Vážení sportovní přátelé, členové klubu a rodinní příslušníci členů klubu.
O uplynulém víkendu jsme jako klub pořádali dva závody krajského žebříčku Moravskoslezského kraje a v sobotu to byl i závod krajského žebříčku Hanácké oblasti.
Závody proběhly za chladného, deštivého počasí proloženého i sněhovými přeháňkami. Zejména sobotní závod, na lesní louce, byl z pořadatelského pohledu velmi náročný.
Avšak všichni, kdo se podíleli na pořádání vynaložili takové úsilí, že oba závody jsme zvládli na výbornou a co je zejména cenné, že všechno bylo vlastními silami.
Zaznamenali jsme a vyzkoušeli jsme i “novinky”. Kapacitní power banku k napájení celého počítačového centra (v sobotu díky R. Pavlovi), a poprvé na OŽ v naší oblasti byly průběžné výsledky
zveřejňovány rolováním na obrazovce v neděli díky Martinovi Vojvodíkovi.
Nabídka bufetu se sladkým domácím pečivem, provozovaného Petrou a Tomášem Bergrovými ve spolupráci s těmi, které se zde prezentovali svými výrobky (Petra, Iva, Hanka s Jarmilou, Soňa, Anna, Gábina) se stává tradicí. Velká pochvala za velký výběr sladkého i slaného.
Co je však to nejdůležitější, je zjištění, že technická stránka obou závodů byla bez zádrhelů a tratě se líbily i našim hostům z Hanácké oblasti; stejně tak byly velmi kladné ohlasy na tratě postavené v Bělském lese. Je to díky stavitelům Tomášovi Bergrovi a Tomášovi Vavříkovi, hlavním rozhodčím Tomáši Vavříkovi a Hance Svěchotové, zpracovatelům přihlášek Ivě Vavříkové (s René Vavříkem připravili medaile na oba závody) Libuši Pavlové a především zpracovateli závodu na PC Martinovi Vojvodíkovi.
Ale i Vy ostatní, kteří jste zajistili na závody dopravu potřebných věcí (Tomáš Berger všechno ze skladu), vodu (Dan Pavlíček, Lukáš Brychlec). Jarda Pavlíček zapůjčil elektrocentrálu pro oba závody.
Členové, rodiče, příznivci oddílu a všichni, kteří jste se se podíleli na organizaci závodů odvedli velmi dobou práci a jim, vám všem, za to upřímně děkuji.
Jedinou “kaňkou” na závodech, je sobotní zcizení dvou elektronických krabiček z kontrolních stanovišť neznámým zlodějem, což nás “stojí” 6600,-Kč, které budeme muset uhradit majiteli sady MSKS.
S pozdravem zůstává a na další setkání na námi pořádaných závodech se těší
 Josef Juřeník
předseda SK OB Ostrava

Komentáře jsou uzavřeny.